Tínedžer (13) začal močiť krv: Keď lekári zbadali, čo má v penise, len krútili hlavami | Topky.sk

Sobota, 23. február 2019. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Tínedžer (13) začal močiť krv: Keď lekári zbadali, čo má v penise, len krútili hlavami

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
12.07.2018 18:38

LINKOU - Chlapca z Číny poháňala zvedavosť, a tak sa odhodlal na nepochopiteľný experiment, ktorým vážne ohrozil svoje zdravie. Lekári dúfajú, že nikto nebude skúšať nič podobné a prípad mladého pacienta zverejnili ako varovanie.


Trinásťročný Duoduo odrezal koncovku z kábla od mobilného telefónu a údajne zo zvedavosti si ho strčil do močovej rúry. Nevedno, čo od toho očakával, ale problémy nedali na seba dlho čakať. Chlapec začal pociťovať silné bolesti a močil krv. Bol tak nútený vyhľadať lekársku pomoc. 

"Na röntgenovej snímke sme videli, ako mu kábel vo vnútri močovej rúry vytvoril uzol, a to bol dôvod, prečo si ho nedokázal vytiahnuť sám," opísala kuriózny prípad doktorka Xu Liyanová. Lekári sa najskôr nález z tela pacienta snažili vybrať pomocou lubrikačného gélu, ale neúspešne. Nezostávalo im teda nič iné, iba takmer desať centimetrov dlhý kábel siahajúci až k močovému mechúru vyoperovať. Takto minimalizovali riziko poškodenia močovej rúry.

Keď sa Duodua pýtali, prečo to vôbec urobil, povedal im, že počul od spolužiakov nejakú vtipnú historku o strkaní káblika do penisu a chcel to vyskúšať. "Pôvodne som plánoval, že si ho sám vytiahnem. Nepočítal som s tým, že by sa mi tam mohol zauzliť," uviedol pubertiak, ktorý si kvôli svojmu hlúpemu pokusu poležal v nemocnici viac ako dva týždne.  


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články