VIDEO Šialená jazda na chorvátskej diaľnici: Snažili sa navzájom vytlačiť z vozovky! | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

VIDEO Šialená jazda na chorvátskej diaľnici: Snažili sa navzájom vytlačiť z vozovky!

Zdroj: FB/Prometne zgode i nezgode
27.08.2019 21:00

ZADAR – Video zaznamenané v sobotu na diaľnici A1 neďaleko Posedarje bolo v nedeľu zverejnené na chorvátskej facebookovej stránke „Dopravné nehody“. Záznam ukazuje, ako sa dodávka a osobné auto zjavne snažia vytlačiť jeden druhého z jazdného pruhu.


Zo záznamu nie je možné zistiť, čo viedlo k tejto úplne bezohľadnej a nebezpečnej jazde, dá sa však jasne vidieť, že osobné auto z nejakého dôvodu prešlo do ľavého jazdného pruhu a zaradilo sa pred dodávku. 

VIDEO Šialená jazda na
Zdroj: FB/Prometne zgode i nezgode

Po niekoľkých sekundách jazdy pred dodávkou sa osobné auto vrátilo do pravého jazdného pruhu. Dodávka pokračovala v pohybe po ľavom jazdnom pruhu, došla až k osobnému autu a vtisla sa do pravého jazdného pruhu, akoby z neho chcela osobné auto vytlačiť.Prekáračky pokračovali zmenou smeru osobného auta do ľavého jazdného pruhu pred dodávku a prudkým brzdením, čo vodiča dodávky tiež prinútilo brzdiť. Dodávka a auto pokračovali ešte chvíľu v jazde bok po boku, kým sa od seba odlepili. Používatelia facebooku v komentároch odsúdili správanie oboch vodičov. 

VIDEO Šialená jazda na
Zdroj: FB/Prometne zgode i nezgode
​Videozáznam bol nakrútený mobilným telefónom z auta jazdiaceho za týmito dvoma výtržníkmi.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nit

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články