Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Polícia zverejnila FOTO útočníka (22), ktorý dobodal ženu v uliciach Banskej Bystrice, pozor, stále uniká

Útok na mladú ženu v Banskej Bystrici.
Útok na mladú ženu v Banskej Bystrici.
Zdroj: FB/Polícia SR - Banskobystrický kraj
04.11.2019 11:08

BANSKÁ BYSTRICA – Polícia na svojich účtoch na sociálnej sieti zverejnila fotku útočníka, ktorý v nedeľu (3. 11.) popoludní v centre Banskej Bystrice zaútočil na mladú ženu. Nožom jej zasadil ranu do životne dôležitého orgánu. Ak mladíka na snímke spoznávate, skontaktujte sa s políciou. Pomôže jej každá relevantná informácia.


V nedeľu (3. 11.) krátko popoludní došlo na jednej z bočných ulíc Námestia SNP v Banskej Bystrici k útoku na mladú ženu. „Útočník zaútočil priamo na životne dôležitý orgán, čo si vyžiadalo jej okamžitý prevoz do nemocnice a operačný zákrok,“ informovala včera polícia na sociálnej sieti.


Súvisiace: AKTUÁLNE Horor v centre Banskej Bystrice, muž zaútočil nožom na mladú ženu, polícia po ňom pátra


Predstavitelia zákona poznajú totožnosť páchateľa, no doteraz im uniká. Preto sa s prosbou o pomoc obracajú aj na verejnosť. Polícia na viacerých svojich účtoch na Facebooku zverejnila agresorovu fotku tváre.

Ide o Petra Albertyho, 22-ročného Banskobystričana. „Je podozrivý z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného v štádiu pokusu,“ uviedla polícia. Úkonmi, ktoré do týchto chvíľ vykonala, bolo okrem iného zistené, že hľadaný môže mať psychické problémy a jeho konanie môže byť nevyspytateľné.

Dvadsaťdvaročný Banskobystričan, ktorého hľadá polícia.
Útok na mladú ženu
Zdroj: FB/Polícia SR - Banskobystrický kraj

Muži zákona neskôr priložili aktuálnu fotografiu Petra Albertyho. Znova zdôraznili, že robia všetko pre to, aby ho zadržali.  

„Polícia prosí občanov, ktorí by vedeli k hľadanému mužovi poskytnúť akékoľvek bližšie informácie, aby tieto oznámili na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na známom telefónnom čísle 158. Informácie je možné poskytnúť aj na oficiálnej stránke polície Banskobystrického kraja, na sociálnej sieti Facebook,“ uvádza polícia. „Polícia na prípade intenzívne pracuje, no aj napriek tomu vás žiadame o zvýšenú opatrnosť. Každú dôležitú a zásadnú informáciu vám budeme poskytovať, keď to procesná situácia umožní,“ dodala.


Galéria

Útok na mladú ženu Dvadsaťdvaročný Banskobystričan, ktorého hľadá Útok na mladú ženu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články