Pondelok, 14. jún 2021. Meniny má Vasil, zajtra Vít.

Meghan opäť verejne prehovorila: Ukázala bruško a... Fúúú, šperky za 30-tisíc eur!

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: ABC
11.05.2021 15:00

KALIFORNIA - Meghan Markle opäť verejne vystúpila. Tentoraz sa virtuálne zúčastnila koncertu, kde prehovorila o pandémii, ale aj očakávanej dcérke a podpore žien na celom svete. Pri tejto príležitosti mala na ruke hodinky po princeznej Diane. Ako uvádzajú zahraničné médiá, jej šperky mali dokopy hodnotu okolo 30-tisís eur.


Meghan Markle podporila svojou účasťou koncert, ktorý si dal za úlohu spájať ľudí v týchto neľahkých časoch. K udalosti s názvom Global Citizen’s VAX Live: The Concert to Reunite the World! sa pripojila virtuálne. 

Meghan opäť verejne prehovorila:
Zdroj: ABC

Hoci mala na sebe voľnejšie šaty, jej bruško sa už nedalo prehliadnuť. „Môj manžel a ja sme nadšení, že čoskoro privítame našu dcéru. Je to pocit radosti, ktorý zdieľame s miliónmi iných rodín na celom svete,” povedala. Ako dodala, pri myšlienke na svoje dievčatko myslí aj na všetky ženy, ktoré potrebujú pomoc a hlavne v týchto časoch, keď boli neúmerne viac zasiahnuté pandémiou práve ženy. 

Meghan opäť verejne prehovorila:
Zdroj: ABC

Preto mala na sebe náhrdelník so symbolom ženy a zdvihnutej päste. To bol zároveň najlacnejší šperk, ktorý si na seba vzala. Stojí 173 dolárov (cca 142 eur). Okrem toho mala na ruke hodinky po princeznej Diane a tie majú hodnotu 25-tisíc dolárov (cca 20 500 eur), doplnila ich ďalším šperkom od Cartiera v hodnote 6550 dolárov (cca 5400 eur) a náramkom za 5000 dolárov (cca 4100 eur). Celkovo sa teda povešala šperkmi za približne 30-tisíc eur. 

Meghan opäť verejne prehovorila:
Zdroj: ABC


Galéria

Meghan Markle

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články