Utorok, 3. august 2021. Meniny má Jerguš, zajtra Dominik, Dominika.

NOVÝ PÁR šoubiznisu: WAU! Prominentný synáčik zbalil seriálovú hviezdu

15.07.2021 22:00

NEW YORK - Jon Bon Jovi (59) patrí medzi slávnych mužov, ktorí mali davy fanúšičiek. Slávny spevák má však už roky oči len pre svoju manželku Dorotheu, s ktorou má štyri deti. Do pozornosti sa v týchto dňoch dostal najmä ich 19-ročný syn Jake. Ten podľa všetkého tvorí pár s krásnou a talentovanou seriálovou hviezdičkou Millie Bobby Brown (17). Čo poviete, pristane im to spolu?


Millie Bobby Brown sa zviditeľnila účinkovaním v obľúbenom seriáli Stranger Things, kvôli ktorému si dokonca v čase dospievania nechala celkom vystrihať vlasy. Z mladého dievčatka je dnes 17-ročná kráska, ktorá ohuruje nielen talentom, ale aj šarmom, krásou a citom pre módu. 

Pred pár rokmi sa špekulovalo, že sa do talentovanej herečky zahľadel synáčik Davida a Victorie Beckhamovcov - Romeo. Dnes sa v súvislosti s jej menom spomína meno iného celebritného dieťaťa. A to Jakea Bongioviho, ktorý je synom slávneho speváka Jona Bon Joviho. 

Millie Bobby Brown a Jake Bongiovi na prechádzke v uliciach New Yorku.
NOVÝ PÁR šoubiznisu: WAU!
Zdroj: profimedia.sk

Aj keď sa ani jeden z dvojice zatiaľ k romániku nevyjadril, paparazzi ich v uliciach New Yorku stretli, ako sa ruka v ruke prechádzajú. Obaja sa už aj na sociálnych sieťach pochválili spoločnými fotkami. Čo poviete, hodia sa k sebe?

Millie Bobby Brown a Jake Bongiovi síce dohady o svojom vzťahu nekomentujú, pohľad na ich spoločné fotky však hovorí jasne.
Millie Bobby Brown a
Zdroj: Instagram

FOTO: Aj Jake sa na sociálnej sieti pochválil fotkou s kránou a talentovanou herečkou. 

FOTO: Jake Bongiovi sa na svojho slávneho otca dosť podobá.  

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Millie Bobby Brown a

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagam, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články