°C

Sobota, 23. január 2021. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Mladá herečka šantila vo vlnách s milencom: Prsia na úteku!

Sydney Sweeney si chvíle v spoločnosti svalnáča užívala.
Sydney Sweeney si chvíle v spoločnosti svalnáča užívala.
Zdroj: profimedia.sk
28.11.2020 20:00

HAWAII - Nečudo, že ich zaujala! Sydney Sweeney (23) síce nepatrí medzi najznámejšie celebrity, avšak bulvárnym fotografom je dobre známa. Dôkazom sú nedávne paparazzi zábery mladej herečky, ktorá si užívala oddych na pláži. Sexi plavovláska mala na sebe plavky, z ktorých jej každú chvíľu išli vypadnúť bujné vnady a spoločnosť jej robil svalnáč, od ktorého sa nevedela odlepiť.


Sydney Sweeney sa môže pochváliť účinkovaním v obľúbených seriáloch Myšlienky vraha, Príbeh služobníćky, či Euphoria, alebo filme Once Upon a Time in Hollywood. Na Instagrame má 2,5 milióna followerov, ktorí sa zaujímajú nielen o jej pracovné úspechy, ale aj o jej súkromie. 

Svojho času sa špekulovalo, že má blízky vzťah so speváčkou Halsey. Paparazzi zábery ale dokazujú, že to nie je celkom tak. Sexi blondínku nafotili v spoločnosti svalnatého mladíka. Podľa medializovaných záberov ide o zrejme o fešáka menom Jonathan Davino. Dvojica bola prvýkrát spájaná v roku 2018. 

Sydney Sweeney sa takto vrhla na fešáka, s ktorými si užíva chvíle oddychu.
Sydney Sweeney
Zdroj: profimedia.sk

Sydney zaujala fotografov aj krivkami odetými v plavkách, z ktorých jej išli každú chvíľu vypadnúť prsia. Napokon však zostali na svojom mieste a plavovláska sa vyhla trapasu.

Sydney Sweeney zaujala postavičkou.
Sydney Sweeney
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Sydney Sweeney si chvíle Sydney Sweeney Sydney Sweeney sa takto Sydney Sweeney v seriáli Sydney Sweeney zaujala postavičkou. Sydney Sweeney Sydney Sweeney

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články