°C

Utorok, 29. september 2020. Meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím.

Tragická smrť hviezdy (†33) seriálu Glee: Exmanžel konečne prehovoril… Slová, z ktorých mrazí!

Naya Rivera sa do povedomia verejnosti dostala ako Santana v seriáli Glee.
Naya Rivera sa do povedomia verejnosti dostala ako Santana v seriáli Glee.
Zdroj: SITA
29.07.2020 14:00

LOS ANGELES - Začiatkom júla verejnosť šokovala informácia o záhadnom zmiznutí len 33-ročnej herečky známej zo seriálu Glee, Naye Rivery. So svojím štvorročným synom Joseym sa išla kúpať na jazero Piru, jej telo našli až po štyroch dňoch. Dva týždne po smrti svojej bývalej lásky sa k vyjadreniu odhodlal aj jej exmanžel herec Ryan Dorsey (37). Slová plné bolesti!


Celé dva týždne trvalo exmanželovi známej americkej herečky Naye Rivery, aby sa spamätal z tragédie, ktorá sa stala. Doposiaľ totiž nedokázal spracovať fakt, že jeho bývalá láska zomrela a k hrozivej udalosti sa nijak nevyjadroval. Až doteraz. Na sociálnej sieti Instagram zverejnil herečinu fotku so synom a napísal slová, z ktorých mrazí. 


Fanúšikovia seriálu Glee v šoku! Hviezda (33) je nezvestná: Asi sa utopila v jazere... Našli len jej syna!


„Je to také nefér. Neexistuje dosť slov na to, aby opísali prázdnotu v našich srdciach. Neverím, že život bude odteraz takýto. Deň dozadu si bola vzadu v bazéne s Joseym. Neviem, čo povedať. Som vďačný za to, čo sme prežili, že sa naše cesty spojili a že máme toho najrozkošnejšieho a najmilšieho šikovného chlapčeka,“ napísal Ryan. 


Hviezda (†33) seriálu Glee sa utopila v jazere: Príčina smrti známa... Vyjadrenie súdneho lekára!


„Pamätám si, ako som ťa niekedy hneval neustálym nakrúcaním a fotením. Som rád, že som ťa neposlúchol, elbo takto mám stovky ak nie tisícky spomienok pre Joseyho, ktoré mu ostanú navždy. Bude vedieť, že ho jeho mama ľúbila viac než svoj život a uvidí, ako sme sa spoločne zabávali. Život dokáže byť dobrý aj zlý, no s Joseym bude o čosi lepší, pretože časť teba, ktorá je v ňom, tu bude s nami. Chýbaš nám, navždy ťa budeme ľúbiť,“ napísal zdrvený otec. 

Nayu Riveru našli 13. mája mŕtvu v jazere Piru štyri dni po tom, čo zmizla. Jej štvorročného synčeka našiel majiteľ požičovne lodí samého, spiaceho v člne. Herečka tesne predtým, ako sa utopila, zachránila ešte svojho syna, ktorého dostala na palubu, jej však už na záchranu nezostalo dosť síl. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is so unfair...there's not enough words to express the hole left in everyone's hearts. I can't believe this is life now. I don't know if I'll ever believe it. You were just here... We were just in the back swimming with Josey the day before. Life just isn't fair. I don't know what to say...I'm thankful for our times and our journey that brought us together and gave us the sweetest and kindest smart little boy we could ever hope for. I remember sometimes you used to get annoyed at me: "Ryan can you stop snap chatting!" Haha. I'm glad I didn't listen to you because I have hundreds and probably thousands of snaps and videos that Josey will have forever and know his momma loved him more than life, and how much fun we had together as he was growing up. Life is all about good times and bad times but with Josey it makes the bad a little less so because a part of you will always be with us. He'll never forget where he came from. We miss you. We will always love you. Love you Meep. To everyone that reached out and I haven't had a chance to or just didn't get back to you...thank you all for the overwhelming love and support you've sent our way. I'll just say in closing, be kind to yourself, be kind to others, forgive...forget...don't hold grudges....if you have nothing nice to say maybe try not to say anything. There's peace in silence. Time on Earth is precious and you just never know....you never know what could happen. Hold your loved ones close, and cherish the times you have with those you care about.

Príspevok, ktorý zdieľa dorseyryan (@dorseyryan),


Galéria

Naya Rivera sa do Naya Rivera Naya Rivera s exmanželom Naya Rivera Naya Rivera a Ryan

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články