°C

Streda, 27. máj 2020. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Brat vojvodkyne Kate šokoval (nielen) snúbenicu: Preboha, pozrite, čo spravil pár dní pred svadbou!

James Middleton
James Middleton
Zdroj: Instagram
14.05.2020 20:00

LONDÝN - Ako iný človek! James Middleton (33) je verejnosti dobre známy. Jeho sestra Kate je totiž manželkou britského princa Williama. Lásku svojho života našiel už i on a čoskoro ich čaká deň D. Pred svadbou však obchodník šokoval svoju vyvolenú výraznou zmenou imidžu.


Tlupa štvornohých miláčikov, hipsterský vzhľad a hustá brada! To sú poznávacie znamenia Jamesa Middletona, z ktorého sa už o pár dní stane ženáč. Za ženu si vezme sympatickú finančnú analytičku Alizee Thevenet.

Pre ňu si pár dní pred svadbou pripravil prekvpenie, ktorým jej vyrazil dych. Alizee totiž nikdy nevidela, ako vyzerá James bez brady. „Myslím si, že je pravý čas na to, aby som jej ukázal, čo sa za nimi skrýva,” uviedol vo videu, ktoré zverejnil na instagrame brat vojvodkyne. 

Middleton si priamo pred kamerou oholil tvár a dokumentoval i to, ako na túto výraznu zmenu zareaguje jeho láska. Alizee sa pri pohľade na neho veľmi smiala. „Je to veľmi divné. Dokonca aj keď ti dávam pusu, tak je to iné,” dodala. Čo na Jamesovu zmenu hovoríte vy? Pristane mu to aj bez brady?

James Middleton
Zdroj: Instagram

James Middleton
Zdroj: Instagram

James Middleton
Zdroj: Instagram

James Middleton
Zdroj: Instagram


Galéria

James Middleton James Middleton James Middleton James Middleton James Middleton

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články