Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

Riťkou kedysi ohúrila svet: Takto vyzerá pár mesiacov po pôrode!

Pippa Middleton
Pippa Middleton
Zdroj: SITA
03.01.2019 20:00

OSTROV SV. BARTOLOMEJA - Akoby ani nebola tehotná! Pippu Middleton (35) netreba veľmi predstavovať. Keď sa totiž jej sestra Kate v roku 2011 vydávala za princa Williama, celý svet bol nadšený z družičky s dokonalým zadkom. Bola ňou práve sympatická brunetka. Tá sa nedávno stala mamičkou, avšak pri pohľade na jej telo v bikinách to znie priam neuveriteľne.


Zadoček Pippy Middleton bol istý čas poriadnou senzáciou. Ženy dokonca chodili na kliniky plastickej chirurgie s tým, že chcú mať rovnaké pozadie ako ona. 

Zadoček Pippy Middleton spôsobil poriadny ošiaľ.
Pippa Middleton
Zdroj: SITA

Od vtedy ubehlo zhruba osem rokov. Z Pippy je dnes vydatá pani a začiatkom októbra sa stala mamičkou. Na svet priviedla synčeka, ktorému spolu s manželom Jamesom dali meno Arthur. 

Prominentná rodinka si aktuálne užíva chvíle odychu. Cieľom ich dovolenky je Ostrov sv. Bartolomeja, kde s obľubou relaxujú mnohé celebrity. Paparazzi sú si dobre vedomí, že domov na prázdno neodídu. A inak tomu nebolo ani teraz.

Bulvárnym fotografom sa totiž podarilo zvečniť Pippu v bielych bikinách. Pri pohľade na jej dokonale štíhle telo sa až človeku nechce veriť, že ešte nedávno pobehovala s tehotenským bruškom, že?!

Takto vyzerá Pippa Middleton po viac ako dvoch mesiacoch od pôrodu.
Pippa Middleton
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Pippa Middleton Zadoček Pippy Middleton spôsobil Takto vyzerá Pippa Middleton Pippa Middleton vyzerala aj Pippa Middleton Pippa Middleton ako nevesta.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články