°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Supermodelka na rande s princom Andrewom: Prišla do paláca a... Kráľovnú porazí!

Princ Andrew
Princ Andrew
Zdroj: Profimedia
02.03.2020 17:00

LONDÝN - Nehorázna drzosť! Prince Andrew (60) má za sebou viacero škandálov, kvôli ktorým sa v novembri minulého roka vzdal plnenia povinností vyplývajúcich z toho, že je súčasťou britskej monarchie a stiahol sa do úzadia. V týchto dňoch sa však v médiách meno druhého syna kráľovnej Alžbety II. spomína opäť. A niet pochýb, že panovníčka bude znovu zúriť.


Princ Andrew doplatil na svoje styky s americkým finančníkom Jeffreym Epsteinom. Ten svojim priateľom ponúkal neplnoleté sexuálne otrokyne. S obrovským škandálom má byť spätý aj spomínaný člen britskej monarchie. Epstein spáchal vo väzení samovraždu, Andrew sa rozhodol stratiť z očí verejnosti. 

The Sun on Sunday však najnovšie zverejnil informácie, z ktorých bude britská panovníčka znovu zrelá na infarkt.

V roku 2000 si Andrew robil zálusk na americkú modelku Caprice Bourret, ktorá v minunlosti randila aj s Rodom Stewartom a aktuálne hviezdi v šou Dancing On Ice. „Dvakrát ju vzal na rande do Buckinghamského paláca. Pri tej príležitosti jej dokonca dovolil sedieť na kráľovninom tróne,” uviedol pre The Sun on Sunday zdroj z modelkinho okolia. „Tiež tam zbadala nejakú misku, ktorá sa jej páčila. Opýtala sa Andrewa, či si ju môže vziať a poslať svojej matke. Dovolil jej to,” dodal. 

A hoci sa Andrew snažil si známu sexicu získať, z jej strany nešlo o nič vážne. „Nepriťahoval ju. Ale ako Američanka bola celkom pobavená tým, že sa cítila byť súčasťou kráľovskej rodiny a páčili sa jej aj tie tajné stretnutia. Keď ich však začali médiá spájať, odkopla ho a prestala reagovať na jeho telefonáty. Zistila, že nie je jej typ a je to suchár,” prezradil zdroj z modelkinho okolia.   

Zaujímavé tiež je, že princ Harry na svojho strýka údajne dosť žiarlil. Ako 16-ročný pubertiak mal totiž na stenách svojej izby práve kalendár božskej Caprice. 

Caprice Bourret kedysi.
Caprice Bourret
Zdroj: profimedia.sk

Takto vyzerá Caprice Bourret v súčasnosti.
Caprice Bourret
Zdroj: profimedia.sk

Chceli by ste sa niekedy pozrieť do Buckinghamského paláca?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 446Galéria

Princ Andrew Caprice Bourret kedysi. Takto vyzerá Caprice Bourret Princ Andrew Princ Andrew Princ Andrew Princ Andrew Princ Andrew

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články