Bondova láska bez mejkapu: Aha, aj takto je krásna! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Bondova láska bez mejkapu: Aha, aj takto je krásna!

Rachel Weisz je krásna žena.
Rachel Weisz je krásna žena.
Zdroj: SITA
01.12.2019 11:00

NEW YORK - Šminky nepotrebuje! Reč je o britskej herečke Rachel Weisz, ktorá budúci rok oslávi 50. narodeniny. Pri pohľade na ňu to ale znie neuveriteľne. Na jej peknej tváričke by ste márne hľadali vrásky. A nedávne paparazzi fotky dokazujú, že jej svedčí i prirodzenosť. Pozrite!


Rachel Weisz je známa z viacerých filmov. Spomenúť možno napríklad počiny Múmia, Constantine, Nepohodlný, Fontána a iné. Talent nie je to jediné, čím rodáčka z Veľkej Británie ohúri. Brunetka je tiež veľmi atraktívna žena. 

Šarmom ohúrila aj predstaviteľa slávneho Jamesa Bonda - Daniela Craiga. Za neho sa v roku 2011 vydala a začiatkom roka 2018 mu porodila dcérku. 

Úlohu mamičky si brunetka cekom užíva. Raz za čas si však nájde čas aj na seba. Paparazzom sa ju nedávno podarilo zvečniť počas stretnutia s kamarátkou. Rachel síce nebola nalíčená a vyzerala inak, než sme zvyknutí z červeného koberca, ale i tak jej to svedčalo. Čo poviete?

Rchel Weisz, keď je nalíčená.
Rachel Weisz
Zdroj: SITA

Takto vyzerá Rachel Weisz bez mejkapu.
Rachel Weisz
Zdroj: profimedia.sk

Aj podľa vás vyzerá Rachel Weisz dobre aj bez mejkapu?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 529Galéria

Rachel Weisz je krásna Rchel Weisz, keď je Takto vyzerá Rachel Weisz Rachel Weisz Rachel Weisz Daniel Craig a Rachel Rachel Weisz Daniel Craig a Rachel

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články