°C

Streda, 21. október 2020. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Zostarnutý James Bond (74) stále vie, ako na ženy: Intímnosti rovno na ulici!

Timothy Dalton
Timothy Dalton
Zdroj: SITA
21.03.2020 00:00

LONDÝN - Roky pribudli, šarm zostal! Timothy Dalton má na konte účinkovanie v mnohých počinoch, avšak najviac ho preslávila úloha agenta Jamesa Bonda. Dnes slávi 74. narodeniny a pred kamerami je stále aktívny. Zaujímavý je však aj jeho milostný život.


Timothy Dalton sa narodil 21. marca 1946 v Colwyn Bay. Keď mal 16 rokov zatúžil po hereckej profesii. Dva roky študoval na Kráľovskej akadémii dramatických umení v Londýne. Napokon však štúdium nechal.

Začal ale pôsobiť na divadelných doskách a mimoriadne sa mu darilo. Popri tom prišli aj prvé filmové skúsenosti. Charizmatický herec sa môže pochváliť tým, že patrí medzi predstaviteľov legendárneho Agenta 007, ktorého stvárnil v bondovkách Dych života a Povolenie zabíjať. Mnohé ženské srdcia si získal účinkovaním v počinoch Búrlivé výšiny, Jana Eyrová, či Scarlett.

Timothy Dalton ako James Bond.
Timothy Dalton vo filme
Zdroj: United Artists
 

Timothy Dalton pri stretnutí s Lady Dianou.
Timothy Dalton
Zdroj: SITA

Timothy Dalton bol idolom mnohých žien. Avšak nikdy sa neoženil. Dlhé roky tvoril pár s herečkou Vanessou Redgrave, s hudobníčkou menom Oksana Grigorieva má syna Alexandra. Ani s ňou mu však vzťah nevydržal. 

Minulé leto sa ho však podarilo paparazzom nafotiť počas letnej dovolenky vo Florencii. Spoločnosť mu robila neznáma, mladšia kráska, s ktorou si priamo nna ulici vymieňali nežnosti.

Takto vyzerá Timothy Dalton v súčasnosti.
Timothy Dalton
Zdroj: profimedia.sk

Zostarnutý Timothy Dalton sa na verejnosti nebránil nežnostiam.
Timothy Dalton
Zdroj: profimedia.sk
   


Galéria

Timothy Dalton Timothy Dalton ako James Timothy Dalton pri stretnutí Takto vyzerá Timothy Dalton Zostarnutý Timothy Dalton sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články