Nový milenec známej speváčky: Celý potetovaný a na hlave má...Uff! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Nový milenec známej speváčky: Celý potetovaný a na hlave má...Uff!

Demi Lovato
Demi Lovato
Zdroj: SITA
14.11.2019 20:00

LOS ANGELES - Ružové vlasy! Speváčka Demi Lovato (27) má za sebou náročné obdobie. V lete 2018 mala smrť na jazyku, keď sa predávkovala. Nasledovalo liečenie a kráska sa pomaličky vracia aj k pracovným záležitostiam. V uplynulých dňoch potešila svojich priaznivcov príjemnou novinkou. Prostredníctvom instagramu im totiž predstavila svoju novú lásku. Pozrite, ide o poriadne výstredného mladíka!


Demi Lovato je talentovaná a krásna žena. Počas náročného obdobia, keď bojovala so svojími démonmi, síce pribrala, no na šarme jej to neubralo. Navyše, už aj pracuje na tom, aby sa pribratých kíl zbavila. 

Brunetka vždy bola a stále je atraktívna pre opačné pohlavie. Média ju ešte donedávna spájali s fešáčikom menom Mike Johnson, ktorý si dokonca hľadal lásku aj v televíznej zoznamke. Avšak ich romanca nemala dlhé trvanie. 

V týchto dňoch však Demi svetu oficiálne predstavila svojho nového milenca. Je ním potetovaný model Austin Wilson, ktorý rozhodne zaujme aj svojimi ružovými vlasmi.

Podľa medializovaných informácií majú zaľúbenci rovnakú minulosť a aj vďaka tomu sa vedia vzájomne pochopiť. „Demi to vníma tak, že ma na ňu dobrý vplyv,” uviedol pre médiá zdroj zo speváčkinho okolia. Ako sa tento párik pozdáva vám? 

Demi Lovato sa na instagrame pochválila fotkou so svojím novým milencom.
Demi Lovato, Austin Wilson
Zdroj: Instagram

Aj výstredný Austin Wilson sa pochválil, že zbalil známu speváčku.
Demi Lovato, Austin Wilson
Zdroj: Instagram

Tvoria podľa vás Demi a Austin pekný pár?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 531Galéria

Demi Lovato Demi Lovato, Austin Wilson Demi Lovato, Austin Wilson Demi Lovato Demi Lovato Demi Lovato

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články