Nedeľa, 26. september 2021. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Hviezda Priateľov zverejnila FOTO a... Ó, môj Bože!

Courteney Cox
Courteney Cox
Zdroj: SITA
10.11.2019 11:00

LOS ANGELES - Opäť spolu! Hoci od poslednej klapky seriálu Priatelia ubehli už roky, stále sa teší veľkej obľube. Fanúšikovia s nadšením sledujú aj životy hviezd, ktoré stvárnili ústredné postavy. Pred pár dňami vyvolala nadšenie seriálová Monika - Courteney Cox (55), keď na instagrame zverejnila momentku so svojou láskou Chandlerom.


Nie je tajomstvom, že Matthew Perry bojoval so závislosťou od alkoholu, liekov a drog. Sužovali ho aj viaceré zdravotné problémy. Všetko to sa podpísalo i na jeho zovňajšku. Keď ho niekedy zvečnili paparazzi, bol to zväčša žalostný pohľad. 

Momentka, ktorú na instagrame zverejnila jeho kolegyňa zo seriálu Priatelia, je preto príjemným prekvapením. Matthew totiž očividne schudol a vyzerá o poznanie lepšie. „Hádajte, s kým som si dnes dala obed! Môžem byť šťastnejšia?” pripísala k fotke brunetka. 

Zo spoločnej fotky seriálových manželov boli nadšení nielen fanúšikovia, ale aj ich kolegyne. „Ľúbim vás!” reagovala Jennifer Aniston, ktorá začala byť aktívna na instagrame len nedávno.

Courteney Cox a Matthew Perry si spolu vyšli na obed.
Courtney Cox a Matthew
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Courteney Cox Courteney Cox a Matthew Hviezdy seriálu Priatelia sú Hviezdy seriálu Priatelia sú Hviezdy seriálu Priatelia sú

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články