Prsia ako dve lopty, presvitajúce bradavky a... Ľudia, pozrite na Rihannu! | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Prsia ako dve lopty, presvitajúce bradavky a... Ľudia, pozrite na Rihannu!

Rihanna
Rihanna
Zdroj: SITA
13.09.2019 22:00

NEW YORK - Prekvapila! Slávnej speváčke Rihanne (31) neboli nikdy cudzie prvokatívne outfity. Na internete je tiež množstvo jej odhalených záberov. Pri pohľade na to, ako prišla nahodená do spoločnosti v týchto dňoch, zrejme mnohí nebudú veriť vlastným očiam. Umelkyňa bola totiž zahalená od hlavy až po päty. Avšak dráždili iné celebrity.


Rihanna je nielen talentovanou speváčkou a podnikateľkou, ale za zmienku určite stoja aj jej charitatívne aktivity. Tmavovláska založila nadáciu, ktorá poskytuje finančnú pomoc v rôznych oblastiach. Kráska pomáha napríklad ľuďom v ťažkej sociálnej situácii i obetiam rôznych živelných pohrôm. 

Vo štvrtok sa konal 5. ročník charitatívneho podujatia s názvom Diamond Ball, ktoré organizuje práve Rihanna. Speváčka si pri tej príležitosti obliekla šaty, ktoré ju prekvapivo zahaľovali od hlavy po päty. V prípade tejto krásky sme skôr zvyknutí na provokatívne kreácie, mini sukne a hlboké výstrihy.  

Rihanna výberom šiat poriadne prekvapila.
Rihanna
Zdroj: SITA
   

Aj napriek tomu, že Rihanna bola tentokrát za cudnú, podujatia sa zúčastnilo viacero prominentných žien, ktoré vystavili svoje prednosti na obdiv. Spomenúť možno speváčku Normani, ktorej odhalené vnady nebolo možné prehliadnúť. 

Normani stavila na šaty, ktoré toho z jej tela dosť odhaľovali.
Normani
Zdroj: SITA

Táto modelka sa rozhodla, že podprsenku nechá doma.
Prsia ako dve lopty,
Zdroj: profimedia.sk

Páčia sa vám šaty, v ktorých sa Rihanna predviedla?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1306 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články