°C

Štvrtok, 9. júl 2020. Meniny má Lujza, zajtra Amália.

Prachařovej nechutné kšefty: Fakt za TOTO pýta peniaze?!

Agáta Prachařová
Agáta Prachařová
Zdroj: Instagram A.P.
23.07.2019 13:30

PRAHA - Už niekoľko týždňov verejnosť prepiera manželskú krízu Jakuba Prachařa (35) a Agáty Prachařovej (34). Najprv ju majú, potom zasa nie, ďalší deň sú bez seba a o týždeň si hrkútajú. Brunetka sa zrejme rozhodla zahnať myšlienky na aktuálne dianie upratovaním a predávaním "starožitností".


Manželská kríza na Agátu Prachařovú asi doľahla, a tak hľadá spôsob, ako na chvíľu uniknúť. Našla si vskutku zaujímavú cestu. Rozhodla sa predať retro pohovku, ktorú pravdepodobne objavila kdesi na povale, zahádzanú haraburdím. Na tom by nebolo nič zvláštne, keď však uvidíte to, čo ponúka, príde vám doslova zle. Za toto by totiž zrejme nikto so zdravým rozumom nezaplatil.

Posunúť za odvoz či predať kúsky, ktoré už nepotrebujeme, je dnes už celkom bežná vec. Tohto hesla sa držala aj dvojnásobná mama, ktorá sa rozhodla predať pohovku. Tej dala prívlastok retro, no od nej má v skutočnosti na hony ďaleko. Za hrdzavý rám a nechutný, špinavý a mokrý matrac si kráska pýtala 500 českých korún. Na stránke facebookového bazára sa však do nej členovia skupiny pustili ako pirane, a tak svoj príspevok napokon stiahla.

Túto tzv. retro pohovku chcela Agata Prachařová predať za 500 KČ.
Prachařovej nechutné kšefty: Fakt
Zdroj: Facebook

Dokázali by ste za podobný kus pýtať peniaze?

43 % nie
áno 57 %

Hlasovalo: 852Galéria

Agáta Prachařová Túto tzv. retro pohovku Agáta Prachařová sa rozhodla Agáta Prachařová sa po Agáta a Jakub Prachař

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články