Sobota, 28. január 2023. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Všetky ženy sú z neho namäkko: Speváčka Tina prehovorila o svojom sexi zajačikovi... Fíha!

Tina a Karol tvoria krásny pár. Galéria fotiek (4)
Tina a Karol tvoria krásny pár.
Zdroj: Instagram

BRATISLAVA - Atraktívny zovňajšok nie je jeho jedinou prednosťou! Speváčka Tina (37) len nedávno svetu oznámila, že je po rozvode s raperom Seprom opäť šťastne zamilovaná. Jej srdce si získal profesionálny boxer Karol Itauma (21), ktorý má doma dokonca zlatú medailu z olympijských hier. Čím všetkým ju sexi zajačik očaril?Tina ukázala NOVÉHO FRAJERA: Separ okamžite zareagoval... Fúha!

Detaily NOVÉHO VZŤAHU Tiny: Randí s britsko-slovenským boxerom a… Fú, výrazný vekový rozdiel!


Speváčka Tina patrí medzi celebrity, ktoré bežne komunikujú so svojimi followermi a priaznivcami. Priestor na otázky im dala aj v týchto dňoch. Asi málokoho prekvapí, že ľudia sa pýtali i na jej vzťah. Nečudo. Veď fotka, na ktorej spolu s priateľom Karolom pózujú, zaznamenala značný úspech nielen medzi jej celebritnými kamarátkami, ale aj medzi fanúšičkami. 

FOTO: Priatelia a fanúšikovia sú pri pohľade na šťastnú a zmilovanú Tinu nadšení. 

„My sme si jeden druhého nevybrali. To sa muselo stať. Karol je jeden múdry, pokojný, pokorný, trpezlivý, vyrovnaný muž, ktorý to má v hlave upratané tak, že som pri ňom zažila nespočetne veľa WAU efektov. Jeho mindset je obdivuhodný a inšpiratívny. Inak by nemohol robiť to, čo robí. Je na mňa neskutočne dobrý a je to za odmenu,” nešetrí chválami na svojho aktuálneho partnera Tina. „Zabudla som veľmi dôležitú vec. Smejem sa pri ňom toľko, že sa niekedy neviem postaviť,” dodala. Krásne vyznanie, čo poviete?

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Všetky ženy sú z neho namäkko: Speváčka Tina prehovorila o svojom sexi zajačikovi... Fíha!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články