Utorok, 18. január 2022. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Slovenská kráska sa na LETISKU ZAPOTILA: ÚCHYLNÁ kontrola... FOTO To je SEXUÁLNA HRAČKA?!

Jana HrmováGaléria fotiek (6)
Jana Hrmová
Zdroj: Instagram JH

BRATISLAVA - Influencerka a bývalá markizácka farmárka Jana Hrmová je známa tým, že jej obrovskou vášňou je cestovanie. Pred pár dňami si opäť pobalila kufre a odišla za teplom do Dubaja. Ešte pred odletom však musela absolvovať povinnú kontrolu batožiny a tam... Trapas!


S príručnou batožinou to nie je také jednoduché, ako s tou veľkou. Podanej batožiny sa človek zbaví hneď pri check-in pultíku, no s tou menšou sa treba tmoliť po celom letisku a absolvovať aj niekoľko kontrol. Pracovníci tam zrejme našli už všeličo, no to, čo mala v kufri Jana, jedného z nich poriadne zarazilo. 

A neodpustil si ani pikantnú poznámku! Influencerka neváhala a so zážitkom z kontroly batožiny sa hneď "pochválila" pred svojimi sledovateľmi na sociálnej sieti. „Keď mi mierne úchylný pán ešte na letisku vo Viedni otvoril príručnú batožinu, zablýskali sa mu oči, keď to vytiahol,” napísala Hrmová, ktorá pripojila video ružového prístroja s dvomi striebornými guličkami. 

Slovenská kráska sa na
Galéria fotiek (6)
Kontrolór na letisku si myslel, že Jana v kufri preváža sexuálnu pomôcku.
Zdroj: Instagram J.H.

Pán si zjavne myslel, že ide o ženskú sexuálnu pomôcku - Venušine guľôčky. Jane dal totiž jasnú otázku. „Masáž?”spýtal sa jej na rovinu. O nič podobné však nešlo. To, čo považoval za hračku na uspokojovanie sa, je prístroj na starostlivosť pleť.„Bol sklamaný, keď som mu povedala, že je to na tvár,”dodala Jana, ktorá má teraz do zbierky svojich cestovateľských zážitkov aj ďalšiu vtipnú kuriozitu. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Slovenská kráska sa na LETISKU ZAPOTILA: ÚCHYLNÁ kontrola... FOTO To je SEXUÁLNA HRAČKA?!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/nia Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články