Sobota, 25. september 2021. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

POPLACH medzi slovenskými hercami kvôli POZITÍVNEJ kolegyni: Divadlá RUŠIA predstavenia!

Zdroj: pixabay.com
13.09.2021 10:45

BRATISLAVA - Nepríjemné komplikácie! Hoci sa situácia s koronavírusom na Slovensku opäť pomaličky zhoršuje, milovníci kultúry majú stále možnosť navštevovať rôzne podujatia, divadla nevynímajúc. V nedeľu však SND na svojich stránkach oznámilo, že predstavenie hry Bál musí byť kvôli zdravotnej indispozícii jedného z účinkujúcich zrušené. Podľa našich informácií má obľúbená slovenská herečka, ktorá v ňom účinkuje, ochorenie COVID-19.


„Vážení návštevníci, veľmi nás to mrzí, ale dnešné predstavenie inscenácie Bál musíme z dôvodu náhlej zdravotnej indispozície účinkujúceho zrušiť bez náhrady,” takýmito slovami sa začal príspevok, ktorý na facebookovej stránke Činohra SND zverejnili kompetentní v nedeľu pár hodín pred plánovaným začiatkom predstavenia. 

POPLACH medzi slovenskými hercami
Zdroj: Facebook

Mnoho sklamaných divákov malo pre situáciu pochopenie. Našli sa však aj takí, ktorí si neodpustili kritiku. Do Bratislavy sa totiž vybrali z iných slovenských miest. A to celkom zbytočne... „Chápem, že aj herec je len človek. Ale práve preto by mali existovať alternácie. A tie nie sú, pretože SND nemá peniaze,” znel jeden z komentárov. 

Ako sme sa však dozvedeli, za zrušeným predstavením nie je len chýbajúca alternácia. Zdravotné ťažkosti podľa našich informácií sužujú obľúbenú slovenskú herečku, ktorá má vraj koronavírus. A práve preto je v podstate nevyhnutné, aby jej kolegovia, s ktorými prišla do kontaktu, ostali v karanténe. 

V súvislosti s tým sme oslovili aj samotnú herečku i divadlo. Doposiaľ sa k týmto informáciám nevyjadrili.

POPLACH medzi slovenskými hercami
Zdroj: SND

Informácie o zrušenom predstavení sa však objavili aj na stránke Divadla Aréna. „Plánované predstavenie JÁNOŠÍK - príbeh vraha? je dňa 13.9. 2021 ZRUŠENÉ z dôvodu nariadenej karantény jedného z účinkujúcich,” znie v ozname o predstavení.

POPLACH medzi slovenskými hercami
Zdroj: Facebook


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/red
FOTO: SND, Facebook

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články