Sobota, 25. september 2021. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Hatinovej EX to zase nevyšlo: Najprv zásnuby, potom... ROZCHOD!

Denisa Mendrejová
Denisa Mendrejová
Zdroj: Instagram DM
14.09.2021 05:45

BRATISLAVA - Ani tentoraz sa svadby nedočkala! Miss Universe 2009 Denisa Mendrejová sa nikdy nevydala za Slavomíra Hatinu, s ktorým mala dve deti. Približne pred rokom sa zasnúbila s iným mužom. Ani tento vzťah nevyšiel. Dvojica si dala zbohom...


Krásna Denisa Mendrejová strávila po boku Slavomíra Hatinu mladšieho deväť rokov, počas ktorých sa im narodili dve dcérky. K svadbe sa nikdy nedostali. Hoci ju plánovali, zmarila im ju boháčova nehoda a neskôr akoby táto téma odišla do zabudnutia. Nakoniec sa rozišli. 

Hatinovej EX to zase
Zdroj: Jan Zemiar

K rozchodu sa Denisa vyjadrovať nechcela, no v apríli 2020 už na sociálnych sieťach ukázala nového priateľa. Išlo o Filipa Zubčáka, bývalého manžela vdovy po mafiánovi Čongrádym. 

Zdalo sa, že dvojica je naozaj šťastná a Mendrejová spoločnými fotografiami na sieti Instagram nešetrila. Udalosti dokonca nabrali taký spád, že v auguste minulého roka vyšlo najavo, že už dokonca prebehli aj zásnuby. „Ja som to poňal tak romanticky na koníkoch, kde prstienok dostala. Uvidíme, čo bude ďalej," povedal pre vtedy pre týždenník Plus 7 dní Zubčák. 

Hatinovej EX to zase
Zdroj: Instagram D.M.

Momentálne je však už všetko opäť inak. Žiadna svadba sa nekoná! Keď sa Denisa objavila sama na festivale v Karlových Varoch, vyzeralo to, že si proste len vyšla na dámsku jazdu. Nakoniec sa však ukázalo, že partner jej spoločnosť nerobil, pretože už viac spolu nie sú. 

Bývalá misska to už priznala aj verejne. Keď dala fanúšikom možnosť pýtať sa jej otázky, dostala aj takú, či sa rozišli. „Áno, rozišli. A ďalej to už nebudem rozoberať...” vyhlásila blondínka. Na pána pravého si tak ešte musí počkať. 

Hatinovej EX to zase
Zdroj: Instagram DM


Galéria

Denisa Mendrejová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články