Nedeľa, 26. september 2021. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Sexi markizáčka 3 roky po narodení dcéry: SVADBA… Z rozlúčky so slobodou museli utiecť!

Katarína Lacková v piatok povie svoje áno partnerovi Jánovi Ballovi.
Katarína Lacková v piatok povie svoje áno partnerovi Jánovi Ballovi.
Zdroj: Instagram K.L.
27.07.2021 16:00

TRENČÍN - Krásna tanečnica Katarína Lacková sa do povedomia verejnosti dostala pred štyrmi rokmi, keď zahviezdila po boku hudobníka Tomáša Yxa Dohňanského (48) v markizáckej šou Let's Dance. Odvtedy sa stihla stať mamou dcérky Niny... No a po troch rokoch chystá svadbu. Uplynulý víkend mala rozlúčku so slobodou!


VIDEO: Zábery z rozlúčky so slobodou Kataríny Lackovej 

Sexi tanečnica Katarína Lacková z poslednej série markizáckej šou Let's Dance krátko po skončení projektu otehotnela a do roka priviedla na svet dcérku Ninku. Tá má dnes už takmer 3 roky a sympatická mamička usúdila, že je už správny čas spečatiť rodinu svadbou. 

Tá sa bude konať už tento piatok o 16. hodine v Martine. No a posledný víkend pred veľkým dňom jej kamarátky Katarína Štumpfová a Ivana Surovcová zorganizovali poriadnu rozlúčku so slobodou... A mladé mamičky si zaspomínali, aké to bolo, keď boli ešte bez záväzkov. 

Sexi markizáčka 3 roky
Zdroj: Instagram K.L.

Trojica si to totiž namierila na koncert IMT Smile pod holým nebom. Počasie však s ich plánmi veľmi nespolupracovalo a v najlepšej zábave museli z koncertu doslova utiecť. Strhla sa totiž poriadna búrka. Napriek tomu si tanečnica rozlúčku naplno užila a nevedela si ju vynachváliť. 

„Takto nejak sme pred materstvom vyzerali stále. Zmoknuté ako také kurence, ale šťastné. Bože, to bola asi najväčšia zábava, tancovať a potom utekať v daždi a ani nevieš kam. Úplne, ako keby sme mali 20 rokov. Joooj, super to bolo,“ napísala šťastná budúca nevesta. Budúcim manželom prajeme krásny svadobný deň a všetko dobré na spoločnej ceste životom!

Sexi markizáčka 3 roky
Zdroj: Instagram K.L.


Galéria

Katarína Lacková v piatok

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články