Nedeľa, 25. júl 2021. Meniny má Jakub, zajtra Anna, Hana.

Slovenská speváčka sa druhýkrát vydala: Ďalšia svadba len štyri mesiace po tej prvej!

Ďalšia svadba!
Ďalšia svadba!
24.05.2021 05:45

BRATISLAVA - Koncom januára sa speváčka Dominika Stará, teda aktuálne už s priezviskom Jurena, konečne dočkala a prežívala jeden z najkrajších dní vo svojom živote. V Šamoríne povedala "áno" svojmu dnes už manželovi Michalovi, no netajila sa tým, že ich veľký deň si predstavovali trošku inak... A aktuálne si zaľúbenci splnili svoj veľký sen o rozprávkovej svadbe. Vzali sa druhýkrát!


Dominikine a Michalove svadobné plány sa pod vplyvom korona-obdobia niekoľkokrát zmenili. Hoci to mala byť pôvodne veľká veselica v priestoroch rozprávkového kaštieĺa, hostí museli okresať. Svadba bola kvôli protipandemickým opatreniam iba v kruhu zopár ľudí. Dominika sa potom zmienila, že v máji by chceli svoje manželstvo osláviť s ďalšími svojimi blízkymi. 

No a napokon to dopadlo tak, že dvojica v piatok obnovila svoje manželské sľuby, a tak sa vzali druhýkrát. A všetko sa konalo tak, ako si to manželia vysnívali pôvodne ešte v období, keď riešili prvú svadbu. „Keď sme už boli zmierení s tým, že oslava nebude, prišiel nový covid automat a svadby sa pustili 4 dni pred tou našou. To proste nevymyslíš.  Tak som všetko rýchlo obvolala a v priebehu pár dní zorganizovala všetko, čo bolo treba," povedala pre Topky Dominika dva dni potom, čo sa druhýkrát stala nevestou. 

Slovenská speváčka sa druhýkrát
Zdroj: Instagram D.J.

Veselica vraj dopadla nad ich očakávania, všetci sa skvele bavili a na svoje "podruhé" budú spomínať do konca života. „Bolo nás 33, takže len najbližšia rodina. My sme mali zabookovany termin 21.5. u všetkých, len už s tým v podstate kvôli korone nikto nerátal. Takže som ich všetkých obvolala a potvrdila, povedala, aké budú zmeny atď. Ale bol to stres," prezradila nám sympatická speváčka. 

Z Dominiky sa stala nevesta už druhýkrát v priebehu štyroch mesiacov
Slovenská speváčka sa druhýkrát
Zdroj: Instagram D.J.

Slovenská speváčka sa druhýkrát
Zdroj: Instagram D.J.

To, že všetko vyšlo podľa plánov, pokladá za obrovský dar od toho hore. „Ja som v tom celom cítila Božiu ruku, lebo aj za tak krátky čas to šlo fakt úplne hladko, ľudia nám ešte aj po svadbe volali, aké bolo všetko super - jedlo, koláče, personál a hlavne zábava. Mali sme nonstop plný parket a fakt sme si to neskutočne užili," teší sa mladá umelkyńa, ktorá dokázala všetko zorganizovať až neuveriteĺne rýchlo. 

Niet sa preto čo čudovať, že o Dominiku teraz žiadajú o rady aj ďalšie budúce nevesty. A usmievavá speváčka odkazuje, že im rada poradí. „Mne nevesty píšu aj na Instagrame, že čo, kde, kedy, ako. A ja som taká, že sa rada podelím o rady a tipy, pretože každému prajem takú nádhernú svadbu," dodala na záver umelkyňa. Jej i manželovi Michalovi k druhej svadbe srdečne gratulujeme!


Galéria

Ďalšia svadba! Z Dominiky sa stala Dominikak Jurena s manželom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články