Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Zaočkovaná Cibulková už dovolenkuje: FOTO Z omylu to dotiahla na Maledivy!

Už oddychujú v exotickom raji!
Už oddychujú v exotickom raji!
Zdroj: Instagram.com/domicibulkova
24.02.2021 09:00

BRATISLAVA - Neuplynuli ani dva mesiace odvtedy, čo slovenskú verejnosť šokovala správa, že Dominika Cibulková (31) i jej manžel Michal Navara boli prednostne zaočkovaní proti novému koronavírusu. Na bývalú tenisovú hviezdu sa zniesla obrovská vlnka kritiky, aká v jej kariére nemala obdobu. A športovkyňa musela pykať.


Slováci sa začali búriť a Dominike adresovali výzvy v znení, že keďže v zozname vzala miesto niektorému zo zdravotníkov, mala by im ísť pomáhať do prvej línie. Cibulková sa niekoľkokrát ospravedlnila a čo mnohých prekvapilo, naozaj sklopila uši a prihlásila sa ako dobrovoľník do nemocnice. Tam však veľmi nezahviezdila. Jej šichta na testovaní na bratislavských Kramároch bola len jednorazová. 

Pomoc pri testovaní bola jednorazová
Zaočkovaná Cibulková už dovolenkuje:
Zdroj: Topky/Vlado Anjel

Dominika sa totiž vyjadrila, že prioritou je pre ňu synček Jakubko, ktorého stále dojčí. V deň Cibulkovej brigády sa o neho staral jeho otec Michal Navara, ten však ako dobrovoľník na testovanie nešiel pomáhať ani neskôr. A kým do nemocnice ho to po celý čas očividne veľmi nelákalo, o dovolenke sa to už povedať nedá. Po druhej dávky vakcíny si už aj s manželkou Dominikou a synčekom veselo užívajú na exotických Maledivách. 

Aktuálne sú už obaja chránení, a tak sa ich pri návrate nebudú týkať ani prísnejšie opatrenia. Na rozdiel od ľudí, ktorí na svoje očkovanie ešte stále trpezlivo čakajú. Tak snáď si spoločnú dovolenku naplno užijú. Zdravotníci, ktorých predbehli a ktorým ako satisfakciu Dominika poskytla niekoľkohodinovú výpomoc s administratívou, na vylihovanie na pláži momentálne veľmi čas nemajú...


Galéria

Už oddychujú v exotickom Dominika Cibulková Pomoc pri testovaní bola Dominika Cibulková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články