Streda, 19. máj 2021. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

Neštandardná situácia na Jojke: Náhly koniec dvoch moderátoriek… Tieto nové tváre ich nahradili!

V Topstare náhle prišli o dve dlhoročné moderátorky.
V Topstare náhle prišli o dve dlhoročné moderátorky.
Zdroj: TV JOJ
20.02.2021 06:00

BRATISLAVA - Koniec leta bol pre televíziu Joj pomerne prekvapivý. Vedeniu jojkárskeho Top Star magazínu totiž v priebehu niekoľkých týždňov oznámili rovno dve moderátorky, že čakajú dieťa. Koncom minulého roka tak na materskú odišla Alexandra Orviská (37) a pred týždňom skončila aj Soňa Skoncová (34). A už sa na obrazovkách objavujú nové tváre - tieto ich v relácii nahradili!


Televízia Joj v priebehu posledných mesiacov prišla rovno o dve svoje moderátorky. Ešte koncom leta totiž Alexandra Orviská a Soňa Skoncová, ktoré uvádzali reláciu Top Star, oznámili, že sú v radostnom očakávaní. No a zatiaľ čo prvá zo spomínaných sa už teší zo synčeka Jonatána, druhá ešte len odišla na materskú dovolenku. 


Jojkárka Orviská v New Yorku porodila: Má chlapca... Aha, aké netradičné meno mu dala!


Minulý týždeň vysielala na obrazovkách Jojky poslednýkrát. A mnohých zaujímalo, kto doterajšie moderátorky pred kamerami nahradí. Ani Erika Barkolová, ktorá Topstar spolu s nimi moderovala, nie je totiž k dispozícii - užíva si voľné chvíle v Kanade. Bolo teda jasné, že diváci budú môcť častejšie vídať Alexandru Hinkovú... No ani tá nemôže reláciu moderovať stále. 


Posledné vysielanie moderátorky z Jojky: KONIEC na obrazovkách po 8 rokoch!


A v stredu sa už na obrazovkách predstavila nová tvár. Vedenie do živého vysielania povolalo redaktorov Topstaru. V štúdiu si moderovanie vyskúšala Martina Štefánková, ktorá reportáže do relácie vyrába už tri roky. No a v piatok sa zas v úlohe moderátora predstavil, prekvapivo, Thomas Puskailer. Ten, ako rodený Holanďan, síce nehovorí perfektne po slovensky, no ani to zjavne nie je prekážkou, aby uvádzal šoubiznisovú reláciu na Jojke. 

V stredu sa v Topstare predstavila Martina Štefánková.
Neštandardná situácia na Jojke:
Zdroj: Tv Joj

Vo štvrtok sa v úlohe moderátora predstavil Thomas Puskailer.
Neštandardná situácia na Jojke:
Zdroj: Tv Joj

V piatok moderovala ostrieľaná Alexandra Pavlovič Hinková.
Neštandardná situácia na Jojke:
Zdroj: Tv Joj


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články