Nedeľa, 26. september 2021. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Pohreb Andyho Hryca: Zronená vdova a.... FOTO desiatky ľudí pred krematóriom kontroluje POLÍCIA!

Posledná rozlúčka s hercom Andym Hrycom.
Posledná rozlúčka s hercom Andym Hrycom.
16.02.2021 13:15

BRATISLAVA - Pred viac ako dvomi týždňami zasiahla česko-slovenský umelecký svet mimoriadne tragická správa. 31. januára po náročnom boji s leukémiou zomrel famózny herec Andy Hryc (†71) . Posledná rozlúčka s umelcom, otcom, manželom, kolegom a priateľom sa koná dnes - v utorok 16. februára v bratislavskom krematóriu.


Pár dní pred pohrebom o tom informovala Anyho dcéra Wanda Adamík Hrycová. Všetkým, ktorí si chcú zosnulého herca naposledy uctiť, tak dala príležitosť, aby mu mohli prísť povedať posledné zbohom.

Andy Hryc zomrel: Prehral boj s leukémiou, dcéra Wanda zverejnila posledné slová!

VIDEO Smútočný prejav Dušana Cinkotu: 

A to aj napriek prísnym opatreniam. „Rozlúčka s mojím tatinkom bude v utorok 16. 2. 2021 o 13:15 hod v bratislavskom krematóriu. Neviem, aké budú platiť protipandemické opatrenia v ten deň, ale ak to bude možné, radi vás tam uvidíme. Ak sa vám to nepodarí, budem vďačná, ak si na neho vtedy aspoň spomeniete a zapálite mu na jeho poslednej ceste sviečku, ďakujem,“ napísala Wanda, keď na sociálnej sieti zverejnila smútočné parte. 

VIDEO z poslednej rozlúčky s Andym Hrycom. Pred krematóriom sa zišli desiatky kamarátov, fanúšikov a kolegov: 

Vonku zatiaľ stoja desiatky ľudí. Smútoční hostia sa sústredili pred krematóriom a v špeciálne upravenej miestnosti pred obradnou sieňou, kde rodina nainštalovala reproduktory a obrazovku. 

Zábery z poslednej rozlúčky
Zdroj: Ján Zemiar

Užialená vdova Veronika Hrycová (vpravo) prijíma kondolencie.
Pohreb Andyho Hryca: Zronená
Zdroj: Ján Zemiar


Zomrel famózny Andy Hryc: POSLEDNÉ FOTO Takto ho zmenila leukémia, ktorej podľahol!


Kvôli obmedzenej kapacite sa do krematória dostala len hŕstka najbližších ľudí vrátane herca Duašana Cinkotu, jedného z Andyho najlepších kamarátov. Toho Wanda poverila smútočnou rečou, keďže mala obavy, že ona nebude schopná rozprávať. Keďže rodina musela veľmi zvažovať, kto sa dostane dnu, Wandine deti sa napokon najužšej rozlúčky v obradnej sieni nezúčastnili. Posledné zbohom nad rakvou dali Hrycovi manželka Veronika, Wanda a jej manžel, Andyho sestra so synom a rodinná priateľka. 

Zo známych osobností sa pred krematóriom zatiaľ objavili Oliver Andrásy, Ján Gordulič, Zuzana Tlučková, Štefan Wimmer či Bibiana Ondrejková. 

V obradnej sieni zaznel príhovor, ktorý napísala prezidentka Zuzana Čaputová. Pred krematóriom sa objavili muži z mestskej polície. 

Andy Hryc
Zdroj: Ján Zemiar

O 14:05 obrad v sieni skončil. Nasledujú kondolencie rodine pred krematóriom. 

Zábery z poslednej rozlúčky
Zdroj: Ján Zemiar

Zábery z poslednej rozlúčky
Zdroj: Ján Zemiar

Pohreb Andyho Hryca: Zronená
Zdroj: Ján Zemiar

Zábery z poslednej rozlúčky
Zdroj: Ján Zemiar


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia, ev, zuz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články