°C

Nedeľa, 17. január 2021. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Miláčik zo Superstar šokoval vzhľadom: Preboha, to ako teraz vyzerá?!

Miláčik zo Superstar šokoval vzhľadom!
Miláčik zo Superstar šokoval vzhľadom!
Zdroj: TV MARKÍZA
12.01.2021 13:30

BRATISLAVA - Timotej Májsky bol jednou z najvýraznejších postavičiek uplynulej série Superstar. Disponoval nezameniteľným hlasom, dievčatá z neho boli namäkko, no tým, ako pôsobil, si vybudoval aj slušnú základňu hejterov...


Timotejovi sa nakoniec podarilo prebojovať do TOP 10 a po vypadnutí zo šou na sebe stále maká a venuje sa hudbe. Najnovšie sa svojim priznivcom opäť pripomenul, keď na Instagram zavesil selfie fotografiu. Lenže mladý spevák na nej vyzerá akosi smutne, strhane a na pohľad tak trochu pripomína postavičky z filmov Tima Burtona. Pozitívne nepôsobí ani popis k zverejnenému záberu. 

„Smejem sa s mnohými, ale neverím nikomu,” napísal k snímke, ktorá má pomerne nepríjemnú atmosféru, pričom ju zaklincoval nie práve šťastný pohľad. Mladý spevák akoby neprežíval to najšťastnejšie obdobie. V minulosti pritom otvorene priznal, že bojoval s úzkosťami a depresiami. 

Z poslednej foto, ktorú zverejnil Timotej, ide až strach
Miláčik zo Superstar šokoval
Zdroj: InstagramT.M.

Tým, čo prežil on sám, chcel vtedy povzbudiť iných, ktorí sa pasujú s niečím podobným. „Bojoval som s depresiami a úzkosťou, najmä vtedy, keď som študoval v Londýne. Ale teraz je všetko odlišné a bude to lepšie aj vo vašom prípade, sľubujem. Pamätajte, ak máte to šťastie, že máte rodinu, strechu nad hlavou, jedlo na stole a posteľ, kde každú noc spíte, život nie je taký zlý. Ľúbim vás,“ vyjadril sa ešte minulý rok. Snáď sú teda tieto problémy skutočne už len minulosťou. 


Galéria

Miláčik zo Superstar šokoval Timotej Májsky Z poslednej foto, ktorú Timotej Májsky

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články