Streda, 28. júl 2021. Meniny má Krištof, zajtra Marta.

Definitívny koniec: Kruté bolesti, nezastaviteľný plač a ďalší zásah sanitky... Tento farmár sa už nevráti!

Kruté bolesti, nezastaviteľný plač a ďalší zásah sanitky!
Kruté bolesti, nezastaviteľný plač a ďalší zásah sanitky!
30.10.2020 09:00

BRATISLAVA - Len včera sme na Topkách písali o tom, že na markizáckej Farme opäť zasahovali zdravotníci. Z upútavky na poslednú časť bolo zrejmé, že problémy opäť dobehli Adama, ktorý skončil v nemocnici už v polovici septembra. Vtedy ho do rúk lekárov vyhnalo zvracanie krvi, tentokrát už mal také bolesti, že nevedel ani chodiť...


Adamovi bolo mimoriadne zle počas celého dňa a sťažoval sa na bolesti. Situácia sa postupne zhoršovala. Keď prišla na statok Evelyn, mladý Bratislavčan dokonca nebol schopný ani sedieť pri spoločnom stole. Moderátorku prerušil a spýtal sa, či by si nemohol ísť ľahnúť s tým, že ho trápi oblička. Keď k jeho odchodu privolila, do postele sa doslova vliekol a bolo vidno, že každý krok mu spôsobuje veľké utrpenie. 

Evelyn Adama povolala až k voľbe duelanta, no Adamovi oddych v posteli nepomohol. Jeho nešťastné kolegyne Monika a Katka teda bežali do spovednice, aby štáb požiadali o zásah lekárov. Tí pre Adama nemali dobré správy a potvrdili to, čo on sám už beztak tušil. A síce, že ak bude musieť ísť do nemocnice, na statok sa už nevráti. „On pravdepodobne už nebude mať šancu vrátiť sa späť,” vyjadril sa jeden zo zdravotníkov. 

Adama zasiahli neskutočné bolesti.
Definitívny koniec: Kruté bolesti,
Zdroj: TV MARKÍZA

Pri odchode mu museli pomáhať záchranári
Definitívny koniec: Kruté bolesti,
Zdroj: TV MARKÍZA

No a tak sa aj stalo. Adam musel svoj boj o rozprávkovú výhru vzdať. Obrovské bolesti už nedokázal zniesť, a tak zdravotníci zavolali sanitku. „Zdravie je prvoradé, preto som sa tak rozhodol. Že musím odísť, lebo ma to naozaj bolí a nedokážem vydržať tú bolesť. Ja to nevydržím. Nie som ženou, ale ževraj to prirovnávajú k tomu, keď žena rodí. Naozaj mám chuť sa škriabať po stene, zaryť si nechty do steny a cítiť inú bolesť, aby som túto bolesť necítil,” plakal Adam pred kamerou.  

Adam sa ledva držal na vlastných nohách
Definitívny koniec: Kruté bolesti,
Zdroj: TV MARKÍZA

Jeho odchod slzami zalial aj ostatných farmárov. Celú situáciu najťažšie znášali Xénia, Monika, Anička a Katka. Práve tieto dievčatá mladý Bratislavčan označil ako svoju najväčšiu výhru, čo si zo šou mohol odniesť. „Za vás štyri som vážne vďačný. Ja som vyhral vás. Idem nakoniec šťastný odtiaľto. S bolesťou, ale šťastný,” povedal svojim babám na záver. Mal však pravdu. Zdravie je skutočne prvoradé a snáď sa jeho stav zlepší a tie komplikácie sa už viac nebudú opakovať. 

Dievčatá odchod ich kamaráta mimoriadne vzal
Definitívny koniec: Kruté bolesti,
Zdroj: TV MARKÍZA

V slzách bol aj samotný Adam Tomek
Definitívny koniec: Kruté bolesti,
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Kruté bolesti, nezastaviteľný plač Adama zasiahli neskutočné bolesti. Pri odchode mu museli Adam sa ledva držal Dievčatá odchod ich kamaráta V slzách bol aj Adamov farmársky sen sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články