°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Škandalózny český herec má koronavírus: Prišiel na to úplnou náhodou!

Jiří Macháček má COVID-19.
Jiří Macháček má COVID-19.
Zdroj: TASR
23.09.2020 18:00

PRAHA - Jiří Macháček (54) je slovenským divákom dobre známy z mnohých českých komédií, navyše za roky kariéry na seba upozorňoval aj početnými škandálmi. No tentokrát titulky českých médií zapĺňa niečím celkom iným. Hercovi bol totiž diagnostikovaný zákerný koronavírus. Prišiel na to úplnou náhodou!


Na to, že je pozitívny, prišiel Jiří Macháček náhodou. Do dvojtýždňovej karantény ho poslal kolega, on sám žiadne príznaky nemal. Prvý test navyše ukázal, že je negatívny, no keď šiel na druhý, zákerný koronavírus sa u neho potvrdil. Karanténu si tak český hudobník a herec musel predĺžiť o ďalšie 2 týždne. Doma bol tak prakticky celý mesiac. 


Herec, ktorý mal v posteli aj Vášáryovú: Jeden škandál za druhým...


Nesťažuje sa však. „Bolo to super, pretože som napísal asi 8 pesničiek na nový album. Tá jedna, opilecká, vyjde na jeseň a myslím, že by to mohol byť hit,“ prezradil počas natáčania Všechnopárty Macháček, ktorý chorobu zvládal v pohode. 

„Bola to taká chrípka. Ako rýchlo to prišlo, tak to odišlo. Po skončení karantény som mal test negatívny a tri mesiace by som to nemal zase dostať,“ hovorí Macháček. Ten musel so svojou kapelou Mig 21 kvôli obmedzeniu divákov na verejných podujatiach zrušiť jesenné turné.

Máte radi filmy s Jiřím Macháčkom?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 1172Galéria

Jiří Macháček má COVID-19. Jiří Macháček

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články