°C

Piatok, 14. august 2020. Meniny má Mojmír, zajtra Marcela.

Dôležitý moment pre chorú Anetu Pariškovú: Končí štvtý cyklus chemoterapie... čaká na zásadné výsledky!

Aneta Parišková
Aneta Parišková
Zdroj: TV JOJ
11.07.2020 15:40

BRATISLAVA - Začiatkom mája Aneta Parišková (47) šokovala verejnosť svojou odvahou a úprimnosťou, keď priznala, že zvádza náročný boj s rakovinou. Kvôli zákernému non-Hodgkinovmu lymfómu musela absolvovať už niekoľko cyklov chemoterapií, pre ktoré nedávno prišla aj o vlasy.


Jedna z našich najpopulárnejších moderátoriek však nestráca nádej neopúšťa sa a boj s chorobou nevzdáva. Blondínka sa stala akýmsi vzorom pre mnohých chorých pacientov, ktorí aj vďaka jej príkladu a pozitívemu prístupu nestrácajú nádej. Jojkárka totiž svojich priaznivcov od samého začiatku informuje o vývoji svojho ochorenia a aj v tých najťažších momentoch dokazuje, že je skutočne silnou ženou s veľkým Ź. 

Nič iné ako zotavenie pre ňu skrátka neprichádza do úvahy, dokonca sa postupne, v rámci svojich možností, opäť púšťa do práce. A to aj napriek tomu, že chemoterapie sú pre pacientov skutočne vyčerpávajúce. Moderátorka aktuálne prehovorila o tom, že pomaly ukončuje už štvrtý cyklus a momentálne čaká na ny výsledky dlôežitého vyšetrenia. 

Aneta Parišková ukončuje štvrtý cyklus chemoterapií
Dôležitý moment pre chorú
Zdroj: Instagram A.P.

„Nedočkavo sledujem, ako mi odkvapkáva posledná infúzia a konečne, po piatich dňoch odíádem z nemocnice domov za svojimi milovanými. Dnes som ukončila 4. cyklus chemoterapie a navyše som absolvovala CT vyšetrenie. Verím, že jeho výsledky budú priaznivé," zverila sa na Instagrame Jojkárka, ktorej držíme palce, aby všetko dobre dopadlo. 


Galéria

Aneta Parišková Aneta Parišková Aneta Parišková ukončuje štvrtý Aneta Parišková s manželom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články