°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Fíha, to je postavička: Superstaristka odmietla Matoviča, začala na sebe makať!

Dominika Stará
Dominika Stará
Zdroj: Jan Zemiar
30.06.2020 12:01

ŠAMORÍN - Superstaristka Dominika Stará (26) sa tento rok verejnosti pripomenula, keď dostala ponuku byť hovorkyňou Igora Matoviča. Tento post odmietla, namiesto toho dokončuje byt, plánuje svadbu a poriadne zamakala na svojej postave.


Dominika Stará sa vrátila na Slovensko po tom, čo jej istý muž v USA zlomil srdce. Začiatkom tohto roka sa však pochválila, že je opäť zamilovaná a šťastná. 

A krátko nato dostala zaujímavú kariérnu ponuku. Premiér Igor Matovič ju chcel za svoju hovorkyňu. Blondínka to však odmietla a sústredila sa viac na svoj súkromný život. „Nakoniec som sa rozhodla, že túto ponuku neprijmem. Hlavným dôvodom bol môj súkromný život. S priateľom sa plánujeme v dohľadnej dobe vziať a do 2 – 3 rokov si chceme založiť rodinu. A keďže som rodinný typ človeka, uprednostnila som rodinu pred kariérou,” povedala vtedy Dominika.

Fíha, to je postavička:
Zdroj: Instagram DŠ

Odvtedy sa na Instagrame chválila napríklad tým, ako s priateľom dokončujú byt. Okrem toho ale pracovala aj na svojej postave. „Počas korony som začala 6x do týždňa cvičiť a od začiatku marca som nevynechala ani jedno ranné cvičenie.. A po skoro 4 mesiacoch môžem povedať, že to so mnou teda nie je až také zlé,” napísala cez víkend Dominika a ukázala fanúšikom, ako sa vypracovala. Námaha naozaj nebola márna... 

Dominika Stará
Zdroj: Instagram DŠ


Galéria

Dominika Stará Dominika Stará

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články