Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Tajomstvo finálového večera SuperStar: Víťazka Barbora trpela, spievala a... v ústach krv!

Barbora Piešová
Barbora Piešová
Zdroj: Jan Zemiar
22.06.2020 11:00

BRATISLAVA - Priavidžanka Barbora Piešová (19) vyhrala SuperStar v čase, keď ešte nosila na zuboch strojček. A doteraz nikto netušil, že počas finále jej uvoľnený drôtik spôsoboval obrovskú bolesť.


Keď Barbora Piešová vyhrala SuperStar, nasledoval kolotoč rozhovorov a pozvaní do rôznych relácií. Objavila sa aj v Sajfovom projekte Level Lama, kde prezradila, ako počas finálového večera trpela.

 

Všetko odštartovalo tvrdenie moderátora, že podľa mnohých komentárov Barbore vylepšoval hlas aj strojček, ktorý v tom čase nosila. „Práveže som strašne šušlala,” oponovala mladá speváčka. „A je to komplikácia, napríklad vo finále mi trčal drôtik vzadu a zachytával mi líce a bolo to strašne bolestivé a furt som cítila krv v ústach. Keď som spievala, bolo to strašné,” priznala, s čím bojovala v priamom prenose.

Barbora Piešová a Sajfa
Zdroj: youtube.com/sajfa

Sajfove výrazy hovorili za všetko a nemohol uveriť, že v čase, keď Barbora predvádzala dojímavé výkony, ktorými rozplakala porotu, ju celý čas škriabal v ústach drôtik. „Keď som sa vrátila naspäť, hneď prvé, čo bolo, som išla k zubárke si to dať spraviť, lebo to ja som myslela, že umriem,” dodala. Napriek tomu ale štábu nič nehlásila. „Načo to budem hovoriť?” mykla plecom statočná speváčka. 

Barbora Piešová a Sajfa
Zdroj: youtube.com/sajfa


Galéria

Barbora Piešová Barbora Piešová a Sajfa Barbora Piešová a Sajfa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články