°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Vážny krok vo vzťahu Táslera s novou frajerkou: Exkluzívne FOTO... Už TO neutaja!

Vážny krok vo vzťahu Táslera s novou frajerkou!
Vážny krok vo vzťahu Táslera s novou frajerkou!
Zdroj: Vlado Benko Jr.
05.05.2020 05:45

BRATISLAVA - Tak títo dvaja čas nestrácajú! Počas minulého leta sa prevalilo, že sedemročné manželstvo Ivana Táslera (40) a Anny Táslerovej je v troskách. Muzikantovi do oka padla vizážistka Denisa (25), nuž a po niekoľkých usvedčujúcich fotografiách nezostalo Táslerovcom nič iné, ako priznať, že ich vzťahu odzvonilo....


Ivan a Denisa sa dali dokopy po svadbe Jána Ďurovčíka a Barbory Ďurovčíkovej, kde bola brunetka pozvaná ako hosť zo strany nevesty, keďže dámy sú blízke priateľky. O dva mesiace nato bol už čerstvý pár prichytený na verejnosti a zo záberov bolo zjavné, že ide o čosi oveľa viac ako obyčajné kamarátstvo.

Spevák a jeho nová frajerka do toho skočili celkom expresne. Ich románik sa prevalil len v auguste 2019, no už o tri mesiace na to sa začalo šuškať, že mladá kráska sa v Táslerovom byte neďaleko centra Bratislavy akosi udomácnila. Dnes je už zjavné, že nešlo iba o klebety. 

Denisa a Ivan zdieľajú spoločné bývanie
Vážny krok vo vzťahu
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Sexi vizážistka sa k Táslerovi nasťahovala
Vážny krok vo vzťahu
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Nášmu fotografovi sa Vernú počas posledného obdobia podarilo niekoľkokrát prichytiť pred bytom slovenského muzikanta, ako inak, s vlastnými kľúčmi. Tak, ako si z bytu odskočila, sa do neho neskôr aj vrátila a je teda nad slnko jasnejšie, že dvojica spolu už nejaký ten čas naozaj žije. No a ktovie... Keďže tento vzťah nabral raketovú rýchlosť, možno sa už onedlho dočkajú aj spoločného bábätka. 

Náš fotograf prichytil Denisu pred bytom Táslera už viackrát.
Vážny krok vo vzťahu
Zdroj: Vlado Benko Jr.


Galéria

Vážny krok vo vzťahu Denisa a Ivan zdieľajú Sexi vizážistka sa k Náš fotograf prichytil Denisu

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články