°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Malá Laura z Búrlivého vína opäť na obrazovkách: Už nie je malé dievčatko... Horúce bozkávačky pred kamerou!

Malá Laura z Búrlivého vína opäť na obrazovkách!
Malá Laura z Búrlivého vína opäť na obrazovkách!
17.03.2020 15:28

BRATISLAVA - Seriál Búrlivé víno patril svojho času k najpopulárnejším markizáckym formátom. Na obrazovky prišiel ešte v roku 2013, na sklamanie mnohých fanúšikov skončil štyri roky potom. Aktuálne žne v televízii úspech nový seriál. Reč je o Pánovi profesorovi, kde sa objavila aj mladučká Laura Hritzová, ktorá v Búrlivom víne stvárňovala rovnomennú postavu. Aha, ako vyrástla!


Talentovaná blondínka sa objavila v aktuálnej časti Pána profesora a mnohí sa nestíhali čudovať, ako to malé dievčatko vyrástlo. Zo seriálovej dcérenky je dnes dospelá kočka, ktorá už môže stvárňovať oveľa vyspelejšie postavy ako kedysi. V tomto prípade si zahrala študentku gymnázia, jej linka sa točila okolo zakázaného vzťahu s Adamom, úhlavným nepriateľom svojho brata. 

Takto Laura vyzerala v čase, keď začínala v Búrlivom víne.
Malá Laura z Búrlivého
Zdroj: TV MARKÍZA

V tomto prípade už teda, samozrejme, nejde o žiadne nevinné flirtíky. Keďže v scenári išlo o vzťah dvoch relatívne dospelých študentov, nechýbali ani odvážnejšie scény. So svojím kolegom si teda Laura pred kamerou vymieňala horúce bozky, a to rovno niekoľkokrát. Nezdalo sa však, že by s tým herečka mala akýkoľvek problém a scény zvládla ako absolútny profesionál. 

Laura si zahrala v seriáli Pán profesor.
Malá Laura z Búrlivého
Zdroj: TV MARKÍZA

Malá Laura z Búrlivého
Zdroj: TV MARKÍZA

Okrem toho, bez debaty vyrástla do krásy. V porovnaní s časom, kedy začínala v Búrlivom víne, má už ženské črty aj krivky, oveľa prepracovanejší prejav a je jasné, že o tejto mladej dáme toho budeme ešte veľa počuť! Snáď jej teda dá Markíza aj ďalšiu príležitosť, aby svoj talent mohla rozvinúť naplno. 

Aj vy si myslíte, že Lauru čaká sľubná kariéra?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 453Galéria

Malá Laura z Búrlivého Takto Laura vyzerala v Laura si zahrala v Laura Hritzová v seriáli Laura Hritzová v čase,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články