Pondelok, 19. apríl 2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Neuveriteľná zmena: Z markizáckeho dievčatka je sexi kočka!

Laura Hritzová kedysi
Laura Hritzová kedysi
Zdroj: TV MARKÍZA
07.04.2021 14:00

BRATISLAVA - Televízia Markíza jej najprv dala šancu v seriáli Búrlivé víno. Dnes sa Laura Hritzová objavuje v projekte Pán profesor. A mnohí diváci ju vôbec nespoznali! Niektorým sa zdala povedomá, iným napovedal hlas, ale len málokto prišiel na to, kto presne takto vyrástol do krásy.


V Búrlivom víne stvárnila Laura dcéru Moniky Hilmerovej. Keď sa začala objavovať v seriáli, mala 12 rokov a ešte to bolo proste malé dievčatko. Postupne však z neho vyrastala veľmi sympatická mladá slečna. 

Neuveriteľná zmena: Z markizáckeho
Zdroj: TV MARKÍZA

Neuveriteľná zmena: Z markizáckeho
Zdroj: foto: tv markíza

Dnes sa Hritzová objavuje v seriáli pán profesor a jej imidž je dosť odlišný. Zmenila si farbu vlasov, je z nej blondínka a už nepôsobí úplne ako milé, zlaté dievčatko, ale má v sebe aj niečo rebelské.

A ako dospelá, 20-ročná žena, už zo seba vyžaruje aj sexepíl. Niet teda divu, že mnohí diváci ani neprišli na to, odkiaľ by herečku zo seriálu Pán profesor mohli poznať. Až keď televízia Markíza zverejnila na svojom Facebooku koláž s Laurinou premenou, ľuďom svitlo, prečo im študentka Lena bola povedomá. „Narozmýšľala som sa, kde som túto peknú slečnu videla hrať. Teraz sa mi pripomenulo, ďakujem,” uviedla napríklad istá Ľubica. 

Neuveriteľná zmena: Z markizáckeho
Zdroj: Tv Markíza

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Laura Hritzová kedysi

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články