Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Modrovského TRAPAS na tanečnej súťaži: Pri klaňačke mu spadli nohavice a potom... Tak tomu neuveríte!

Peter Modrovský
Peter Modrovský
21.12.2019 13:00

BRATISLAVA - Patrí medzi najúspešnejších slovenských tanečníkov a dosiahol úspechy nielen na domácej pôde, ale aj v zahraničí. Reč je o Petrovi Modrovskom (36), účastníkovi a víťazovi rovno niekoľkých sérií populárnej markizáckej šou Let's Dance. Súťažné tancovanie síce tento sympaťák už zavesil na klinec, no tomuto elegantnému športu sa venuje aj naďalej - ako tréner a organizátor rôznych podujatí. Nám okrem toho, čo chystá, prezradil aj to, že i profesionálovi, ako je on, sa na súťaži prihodil nečakaný trapas....


Petra sme stretli na Bratislavských módnych dňoch, kde sa už po niekoľkýkrát venoval koordinácii modeliek a tomu, aby bola celá prehliadka dokonalá aj do toho najmenšieho detailu. „Vždy som tu ako taký pomocník v rámci choreografie, nástupu modeliek, morálna podpora v zákulisí. Každý rok sa teším, pretože vždy je tu niečo inšpiratívne,” povedal nám Peter, ktorý vraj už ani nevie, koľkýkrát sa tejto funkcii venuje, ale odhaduje to na úctyhodné číslo 10.

V zákulisí programu pomáha riešiť každý zádrh a zrejme mu to ide aj o čosi lepšie ako bežným ľuďom, keďže sa venuje tanečnému tréningu detičiek a nečakaným problémom musel čeliť aj počas svojej kariéry. „Mne sa raz roztrhali frakové nohavice a pri záverečnej poklonke mi spadli dole gate, celkom to bolo vtipné,” prezradil nám dnes už s nadhľadom, no v momente, keď k tomu došlo, mu zrejme všetko jedno nebolo. 

Peter Modrovský nie je na prehliadke žiadnou novinkou. Súčasťou Bratislavských módnych dní bol už niekoľkýkrát.
Modrovského TRAPAS na tanečnej
Zdroj: Jan Zemiar

Na prehliadkové mólo sa napokon dostal aj on sám. Takto po ňom viedol modelku Soňu Štefkovú.
Modrovského TRAPAS na tanečnej
Zdroj: Jan Zemiar

Táto situácia však vyústila do prekvapujúceho záveru. Aj napriek trapasu dosiahol úspech. „Aj som dobre dopadol, takže možno to nakoniec aj pomohlo,” povedal nám s úsmevom Peter, ktorý aktuálne pripravuje už šiesty ročník medzinárodnej tanečnej súťaže. Ak vás zaujíma viac o tomto projekte, pikošky z trénovania s malými deťmi či to, či už s partnerkou plánujú svadbu, pozrite si náš videorozhovor!


Galéria

Peter Modrovský Peter Modrovský nie je Na prehliadkové mólo sa Peter Modrovský

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články