°C

Štvrtok, 13. august 2020. Meniny má Ľubomír, zajtra Mojmír.

VIDEO Svadba Anety Pariškovej: Prvé FOTO nevesty, svadobný tanec ako z rozprávky... Wau, tá otočka!

Z Anety Pariškovej je opäť vydatá pani.
Z Anety Pariškovej je opäť vydatá pani.
Zdroj: Instagram
30.06.2019 11:00

BRATISLAVA - Aneta Parišková (46) sa včera tretíkrát vydala! Svoje áno tentokrát povedala svojmu partnerovi Miroslavovi Polakovičovi (48) v jednom zo známych bratislavských hotelov. Na mieste svadby sa nevesta nachádzala už deň vopred, a tak ju nikto okrem pozvaných hostí nemohol vidieť. V priebehu noci sa však na sociálne siete dostalo množstvo fotiek a videí z veselice - pozrite, ako Aneta vyzerala a... Máme aj video prvého tanca!


Po dvoch nevydarených manželstvách Aneta Parišková na tento zväzok nezanevrela a v sobotu povedala áno partnerovi Miroslavovi. Obrad sa konal o 16. hodine popoludní v jednom zo známych bratislavských hotelov. A rozhodne nešlo o malú svadbu, práve naopak - pozvaných bolo približne 230 hostí. 


FOTO a VIDEO Megasvadba Anety Pariškovej: Moderátorka sa v sobotu tretíkrát vydala!


Medzi svadobčanmi nemohli chýbať rôzne známe tváre, ktoré sa na sociálnych sieťach podelili o zaujímavosti z večera. Na verejnosť sa tak dostala aj fotka nevesty. Aneta mala na sebe aj po tretíkrát krásne snehobiele šaty s krátkymi padavými rukávmi a vlasy jej zdobila živá slnečnica. 

Aneta Parišková aj po tretíkrát v úlohe nevesty stavila na snehobiele šaty.
VIDEO Svadba Anety Pariškovej:
Zdroj: Instagram

Záberom zo svadby Anety Pariškovej sa na sociálnej sieti pochválila aj jej kolegyňa Erika Barkolová.
VIDEO Svadba Anety Pariškovej:
Zdroj: Instagram

Svetlo sveta uzrelo aj video s prvým tancom šťastných novomanželov. A na ten sa tvrdo pripravovali. Už pred dvomi mesiacmi plavovláska na sociálnej sieti informovala, že spolu so snúbencom chodí na hodiny tanca k Petrovi Modrovskému. „Svadobný tanec sme zverili do rúk profesionála. Peťo Modrovský nám na tréningoch dáva poriadne zabrať. Ale veríme, že výsledok bude stáť za to,“ napísala vtedy k fotke z tréningu.

A rozhodne sa bolo na čo pozerať. Dvojica si svoj prvý tanec strihla na známu pieseň z obľúbeného vianočného filmu Tri oriešky pre popolušku. A aj tá choreografia bola ako z rozprávky. Veď len pohľad na otočku, pri ktorej ženích držal nevestu v náručí... No proso nádhera. Veď uznajte sami!

Bola z Anety pekná nevesta?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 1135Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Ján Zemiar, Instagram;
VIDEO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články