Prvé FOTO Roba Rotha po smrti Potokárovej (†27): Návrat do bytu hrôzy! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Prvé FOTO Roba Rotha po smrti Potokárovej (†27): Návrat do bytu hrôzy!

Robo Roth sa vrátil do bytu, kde našiel mŕtvu manželku.
Robo Roth sa vrátil do bytu, kde našiel mŕtvu manželku.
Zdroj: TASR
29.11.2019 10:30

BRATISLAVA - 25. november už bude navždy pre Roba Rotha (47) bolestným dňom. Prišiel totiž o milovanú manželku, ktorú on sám našiel mŕtvu. Mal ju objaviť v kúpeľni s podrezanými žilami. Do bytu hrôzy sa však vracia!


Pred pár dňami prišiel herecký svet o talentovanú umelkyňu Moniku Potokárovú. Hoci jej smrť zasiahla kolegov i fanúšikov, najväčší šok to bol pre jej rodinu a najmä pre jej manžela Roba Rotha. Žili spolu v byte v bratislavskom Starom Meste, kde ju práve on objavil bez známok života.

Robo Roth sa pred domom stretol pravdepodobne so susedom.
Prvé FOTO Roba Rotha
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Svoju milovanú mal nájsť vo vani s podrezanými žilami a už sa jej nedalo pomôcť. Mnohí by sa po takejto udalosti miestu smrti vyhýbali, na niekoľko dní zbalili svojich päť sliviek a odišli inam. Nám sa však podarilo Roba zachytiť, ako sa domov vracia.

V ranných hodinách prišiel do bytu nevedno odkiaľ. Vyzerá to teda tak, že v byte, kde si jeho manželka vzala život, možno ani nespal. Okolo pol desiatej sa opäť z domu vytratil a nasadol do taxíka. Späť sa vrátil okolo pol dvanástej a pred bytom sa zarozprával, pravdepodobne so susedom. Doma sa opäť zdržal len chvíľu a po pár minútach sa ukázal s ruksakom na chrbte a vyzdvihlo ho biele auto. Kam sa vdovec vybral, nevedno, no v byte hrôzy sa, zdá sa, snaží tráviť čo najmenej času.

O pol dvanástej vyšiel Robo Roth z bytu s ruksakom a čakal na odvoz.
Prvé FOTO Roba Rotha
Zdroj: Vlado Benko Jr.


Galéria

Robo Roth sa vrátil Robo Roth sa pred O pol dvanástej vyšiel Roba Rotha o pol Kam mal herec namierené,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Vlado Benko, TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články