°C

Nedeľa, 12. júl 2020. Meniny má Nina, zajtra Margita.

Pohľad na Jiřinu Bohdalovú (88) naháňa strach: TOTO, že je ona?!

Pohľad na Jiřinu Bohdalovú vám vyrazí dych.
Pohľad na Jiřinu Bohdalovú vám vyrazí dych.
Zdroj: TV JOJ
27.11.2019 13:00

PRAHA - Patrí medzi najväčšie české legendy a za sebou má už nespočetne veľa rolí. Jiřinu Bohdalovú (88) však momentálne poriadne potrápilo zdravie a nemohla zúčastniť ani slávnostného večera AMFORA 45, keďže skončila v nemocnici a neposlúchal ju žalúdok. Práve spomínaný spolok má na svedomí to, že pohľad na ňu doslova naháňa strach!


Jiřina Bohdalová je jednou z najúspešnejších a najobľúbenejších herečiek v Českej republike, ale aj u nás na Slovensku. Napriek tomu, že už jej ťahá na deväťdesiat, je stále poriadne čiperná. No aj ju trápia zdravotné problémy. Kým ešte v lete priznala malé rozdutie pľúc, len nedávno skončila v nemocnici kvôli tráviacim problémom. Práve preto sa nemohla zúčastniť slávnostného večera AMFORA 45.

Jiřinu Bohdalovú potrápili tráviace ťažkosti.
Pohľad na Jiřinu Bohdalovú
Zdroj: Profimedia

Počas tohto galavečera si mala Jiřina prevziať ocenenie, pričom ju napokon zastúpil jej vnuk Vojtěch. Bohdalová vychádza s členmi AMFORY veľmi dobre, a tak sa nechala spolu s Karlom Šípom a Martinom Dejdarom nahovoriť na propagačné video. A takto ste herečku rozhodne ešte nevideli.

Ona a 19 mužov navlečených v červených dresoch, na tvári čierne šmuhy a ich bojový pokrik. Takto vyzerá najnovšie video, v ktorom sa herečka objavila. A napriek tomu, že je jedinou zástupkyňou nežného pohlavia, chlapom neostáva nič dlžná a ide z nej doslova väčší strach ako z mužov. Mnohí by pri pohľade na ňu ani nepovedali, že je to Jiřina a nechá sa na niečo také nahovoriť. A to dokonca aj napriek tomu, že má za sebou už skutočne rozmanitý repertoár postáv. Po pozretí tohto videa si každý dvakrát rozmyslí, či ju nahnevá!

Nechali by ste sa na niečo podobné ako Jiřina nahovoriť aj vy?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 925Galéria

Pohľad na Jiřinu Bohdalovú Jiřinu Bohdalovú potrápili tráviace Jiřina Bohdalová sa naozaj Pohľad na herečku skutočne Jiřina Bohdalová sa poriadne Jiřinu Bohdalovú diváci milujú Jiřina Bohdalová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Youtube/amfora.cz, TV JOJ, Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články