Utorok, 20. apríl 2021. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Rolins na autogramiáde OPÄŤ BEZ podprsenky: Dara, ups, vyletel vtáčik!

Dare Rolins počas autogramiády vykukol prsník.
Dare Rolins počas autogramiády vykukol prsník.
Zdroj: Profimedia
18.09.2019 00:10

PRAHA - Hoci uplynula len polovica septembra a do konca roka zostáva ešte kopa času, Dara Rolins (46) fanúšikom už predstavila svoj nový diár pre rok 2020. Prvý krst spojený s autogramiádou sa konal v Prahe. No a najvernejším z obdivovateľov neplánovane dokonca dovolila nahliadnuť aj do svojho dekoltu. Ups, vyletel vtáčik!


Dara Rolins už štvrtý rok po sebe vydáva diár. Tri mesiace pred novým rokom ho predstavila svojim fanúšikom v Bratislave. No ešte predtým sa so svojou novinkou podelila s obdivovateľmi z Prahy. Tým pozornejším z nich sa naskytol v skutku zaujímavý pohľad. 

Najmä páni mali o "vzrúšo" postarané. Plavovláska je totiž známa tým, že podprsenku nenosí takmer nikdy. A výnimkou nebola ani nedávna autogramiáda spojená s krstom. Speváčka mala na sebe saténové šaty s hlbokým výstrihom... A práve ten sa postaral o sexi moment. 

Jemná látka sa totiž z naprataného dekoltu nezbedne posunula a pozornému oku neušiel úplne nahý Darin prsník. Treba však povedať, že práve Rolins nepatrí k tým ženám, ktoré by sa mali za čo hanbiť. Vlastní totiž dokonalé krivky a aj spomínané prednosti má naozaj hodné obdivu. Veď uznajte sami!

Dara Rolins nechala počas autogramiády svojich fanúšikov nahliadnuť do svojho dekoltu.
Rolins na autogramiáde OPÄŤ
Zdroj: Profimedia


Galéria

Dare Rolins počas autogramiády Dara Rolins nechala počas Dara Rolins predstavila svoj Dara Rolins je známa Dara Rolins Dara Rolins

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články