°C

Sobota, 4. júl 2020. Meniny má Prokop, zajtra Cyril a Metod.

Jojkárska hviezda rok po svadbe so slovenským spevákom: Bábätko?!

Kristína Greppelová a Tomáš Palonder
Kristína Greppelová a Tomáš Palonder
Zdroj: Vlado Anjel
01.09.2019 06:00

BRATISLAVA - Slovenskej herečke Kristíne Greppelovej (34) sa darí. Na obrazovkách televízie JOJ sa objavuje v obľúbenom rodinnom seriáli Prázdniny, dostala rolu v českej komédii Cez prsty a okrem toho hrá aj v divadle. O chvíľu dokonca oslávi prvé výročie svadby s Tomášom Palonderom (39), a tak sa natíska otázka spoločného dieťaťa.


Herečka Kristína Greppelová a Tomáš Palonder si minulý rok v septembri povedali po sedemročnom vzťahu áno. Ich láska prešla aj nejakou tou turbulenciou, no spoločne ju ustáli a čochvíľa budú oslavovať prvé výročie manželstva. Brunetke sa darí a okrem jojkárskeho seriálu Prázdniny ju môžu diváci vidieť aj v najnovšej českej komédii Petra Kolečka Cez prsty.

A práve na premiére spomínaného filmu sme Kristínu stretli. Keďže herečka má z prvého manželstva dvanásťročného syna, zaujímalo nás, ako Adam vychádza s jej manželom Tomášom. „Absolútne neutrálne. Oni si v podstate celkom vyhovujú v tom, že ani jeden nelezie do kruhov toho druhého. Čiže oni dvaja, keď sú sami, tak viem, že bude kľud a pokoj, lebo sa navzájom úplne rešpektujú,“ prezradila nám Greppelová.

Niektoré deti hercov idú v šľapajach svojich rodičov. Kristína by však svojho syna najradšej videla na inej pracovnej pozícii, ako má ona sama. „Ja som mu povedala, že nemôže byť herec, lebo raz sa o mňa musí postarať,“ smeje sa rodáčka z Bratislavy. A hoci ona už synčeka má, predsa len nás zaujímalo, ako sú na tom so spoločným potomkom s manželom Tomášom. „Prirodzene, že sme uvažovali a keď sa to podarí, tak budeme radi,“ povedala Kristína pre topky.sk, čím dala jasne najavo, že druhého drobčeka by privítala.

Kristína Greppelová s manželom Tomášom Palonderom by sa spoločnému bábätku potešili.
Jojkárska hviezda rok po
Zdroj: Vlado Anjel


Galéria

Kristína Greppelová a Tomáš Kristína Greppelová s manželom V novej komédii Cez Kristína Greppelová je jednou 22. septembra 2018 si Kristína Greppelová a Tomáš Kristína Greppelová priznala, že Keď sa dvojici zadarí,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
VIDEO: Vlado Anjel,
FOTO: Vlado Anjel, TV JOJ, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články