Tá je ale rozkošná! Markizácka kráska konečne ukázala dcérku... Skrývala ju takmer rok! | Topky.sk

°C

Streda, 20. november 2019. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Tá je ale rozkošná! Markizácka kráska konečne ukázala dcérku... Skrývala ju takmer rok!

Markizácka kráska konečne ukázala dcérku!
Markizácka kráska konečne ukázala dcérku!
Zdroj: Ján Zemiar,
21.08.2019 12:00

BRATISLAVA - Začiatkom októbra uplynulého roku prežívala krásna Gabika Marcinková, hviezda markizáckeho seriálu Milenky, jeden z najkrajších dní vo svojom živote. Svojmu partnerovi Martinovi Mihalčínovi, lídrovi kapely Heľenine oči, priviedla na svet vytúženú dcérku. A teraz ju konečne ukázala!


Aj napriek tomu, že Gabika sa pravidelne objavovala na rôznych spoločenských akciách a aktívna je aj na sociálnych sieťach, svoj maličký poklad ešte nikde neukázala. Výnimkou bolo len pár záberov, ktoré občas zverejnil pyšný otecko. Marcinková si s 10-mesačnou Emkou radšej užívala spoločné chvíle v súkromí a na rozdiel od mnohých celebritných mamičiek nepridávala jednu fotku za druhou. Zlom prišiel až na nedávnej športovej udalosti.

Gabika prišla do cieľa podporiť bežcov podujatia od Tatier k Dunaju, keďže je jeho ambasádorkou, no a čo bolo naozajstným prekvapením, prvýkrát  so sebou na verejnosť priviedla aj malú Emu. Dievčatko bolo najprv v kočíku, neskôr si ho sympatická mamina vzala do náručia a rozdávala úsmevy na všetky strany.

Rozkošnou dcérkou sa pred niekoľkými týždňami pochválil aj hrdý otecko Martin Mihalčín.
Tá je ale rozkošná!
Zdroj: FOTO: Instagram M.M.

Herečke k cti slúži aj to, že neprišla vyobliekaná a nalíčená ako na prehliadkové mólo a ukázala, že v súkromí je aj ona úplne bežnou ženou, ktorej prioritou je láskavá starostlivosť o jej dieťa. A hoci líčidlá nechala doma na poličke, vlasy stiahla do drdola a oblečené mala bežné športové tielko, na kráse jej to nijako neubralo. Práve naopak. S rozkošnou dcérkou vyzerali úžasne a je jasné, že baby sú skrátka dokonalá dvojka.

Je vám sympatické, že Gabika ukázala dcérku až po niekoľkých mesiacoch?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 1045Galéria

Markizácka kráska konečne ukázala Rozkošnou dcérkou sa pred Gabika Marcinková ukázala dcérku Gabika Marcinková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Facebook/OdTatierkDunaju

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články