°C

Pondelok, 6. júl 2020. Meniny má Patrícia, Patrik, zajtra Oliver.

Nehoda Kollárovej ex na D1: Zničené štyri autá a chaos na diaľnici!

 Kateřina Brožová havarovala na diaľnici.
Kateřina Brožová havarovala na diaľnici.
01.08.2019 11:00

PRAHA - Bývalá partnerka multiotecka Borisa Kollára (53), známa česká herečka Kateřina Brožová (51), má za sebou poriadne nepríjemný zážitok. V stredu sa totiž na diaľnici D1 v smere do Prahy stala dopravná nehoda. Odnieslo si to aj herečkino luxusné auto.


K dopravnej nehode došlo v stredu tesne pred 10. hodinou ráno na českej diaľnici D1. Išlo o zrážku štyroch áut, pričom jednou z účastníkov nehody bola aj známa česká herečka, speváčka a moderátorka Kateřina Brožová. Pri nehode sa, našťastie, nikto nezranil a škody utrpeli iba pokrčené plechy. Blondínkin strieborný mercedes vyviazol so zničeným svetlom a preliačinami.

Nehoda Kollárovej ex na
Zdroj: Aktu.cz

„Stalo sa to v zúžení v smere na Prahu v kolóne. Tá sa zrazu rozbehla, ale niekto to tam vpredu zašliapol a bolo to. Nikomu sa, našťastie, nič nestalo a teraz nás budú odťahovať," vyjadrila sa krátko po nehode pre český Blesk Brožová, ktorá ešte v roku 2006 tvorila niekoľko mesiacov pár so slovenským multioteckom, politikom a podnikateľom Borisom Kollárom.

Nehoda Kollárovej ex na
Zdroj: Aktu.cz

Kým však odstavené autá odpratali, na diaľnici vznikol dopravný chaos. Keďže sa nehoda stala v mieste so zúženými jazdnými pruhmi, premávka sa obmedzila iba na jeden pruh, čo spôsobilo v smere do mesta rozsiahle kolóny.

Stali ste sa niekedy aj vy účastníkom dopravnej nehody?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 623Galéria

 Kateřina Brožová havarovala Auto Kateřiny Brožovej. Kateřina Brožová búrala na Dopravná nehoda spôsobila chaos Pri autonehode sa podľa Kateřina Brožová pred rokmi Všetci vodiči, vrátane herečky

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Aktu.cz, TV prima, profimedia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články