°C

Piatok, 21. február 2020. Meniny má Eleonóra, zajtra Etela.

Expartnerka Borisa Kollára ukázala dcéru: Fíha, to je ale podoba!

 Kateřina Brožová
Kateřina Brožová
23.01.2020 15:01

MALEDIVY - Česká herečka a speváčka Kateřina Brožová (51) rozpútala poriadny vietor po tom, ako sa pochválila záberom z krásnej pláže exotických Malediv. Nezaujala však dokonalou postavou či sexi plavkami, ale svojou dcérou. Podoba je nezameniteľná.


Česká herečka a speváčka Kateřina Brožová hádam ani nestarne. Len málokomu by napadlo, že plavovláska už prekročila prah päťdesiatky, navyše má doma dospelú dcéru. Práve s ňou momentálne trávi slnečnú dovolenku na maledivských ostrovoch, odkiaľ obe krásky zásobujú svoje Instagramy závideniahodnými fotografiami. Herečkiných fanúšikov však zaujal práve záber, na ktorom je spolu s dcérou.

Expartnerka Borisa Kollára ukázala
Zdroj: Instagram K.B.

„Jablko nepadá ďaleko od stromu,” zhodnotil jeden z jej fanúšikov. „Dcérka je našťastie krásna po mame,” podotkol ďalší. Podobnosť medzi herečkou a jej dcérou doslova bije do očí a zdá sa, že dievčatá dokonca u kaderníka siahli po rovnakom blond odtieni. Navyše, herečka pôsobí skutočne mladistvým dojmom a pri dcére Katke tak vyzerá skôr ako staršia sestra.

Usmievavá Kačenka, ktorú má Brožová so svojím exmanželom, podnikateľom Zdeňkom Tomanom, len pred pár mesiacmi oslávila osemnáste narodeniny. A hoci sa herečka netajila tým, že by Katku rada videla vo vodách šoubiznisu, tá si našla záľubu v športe. Dnes sa naplno venuje koňom a v skokoch cez prekážky dosahuje víťazné priečky.


Galéria

 Kateřina Brožová Kateřina Brožová sa pochválila Dcéra Kateřiny Brožovej Katka Dcéra Kateřiny Brožovej Katka Dcéra Kateřiny Boržovej Kačenka

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články