Krásna misska Husárová sa nechala vylepšiť: TAKTO teraz vyzerá! | Topky.sk

Streda, 22. máj 2019. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Krásna misska Husárová sa nechala vylepšiť: TAKTO teraz vyzerá!

Veronika Vagner Husárová
Veronika Vagner Husárová
Zdroj: Jan Zemiar
17.04.2019 14:00

BRATISLAVA - Patrí medzi najkrajšie Slovenky, Veronika Vagner Husárová (32) zasadla na trón kráľovnej krásy ešte v roku 2007. Odvtedy stihla prejsť niekoľkými premenami, pričom v poslednom čase boli najvýraznejšie práve vlasové kreácie. Na módnej šou na nábreží Dunaja sa naposledy ukázala s ryšavými vlasmi a značne opuchnutou tvárou. To však bol len dôsledok zákroku, ktorý podstúpila.


Veronika sa zrejme ako každá žena o seba rada stará a sem tam si dopraje aj nejaký ten estetický zákrok. Rovnako ako minulý týždeň. Už nejaký ten piatok ju totiž trápi jazva. A tak sa zverila do rúk celebritnej lekárky Aleny Pallovej. „Dala som si robiť bradu, pretože tam mám jazvu a robí sa mi tam vždy taká priehlbina. Takže mi to pani doktorka vždy dopĺňa kyselinou hyalurónovou. A potom vlastne iba jemne doplniť objem v rámci celej tváre,“ prezradila nám Veronika dôvod zásahu do tváre.

Veronika Vagner Husárová sa minulý týždeň ukázala na módnej prehliadke na nábreží Dunaja takto.
Krásna misska Husárová sa
Zdroj: Jan Zemiar

Keďže zákrok podstúpila minulý týždeň, niet divu, že na módnej prehliadke Fashion Forward mala opuchnutú tvár. Vpichnutá látka totiž potrebuje určitý čas na vstrebanie. Napriek tomu si akciu nenechala ujsť. Dnes by už malo byť všetko v najlepšom poriadku a Veronika by mala vyzerať rovnako ako tesne po zákroku. Znovu krásna a rozžiarená žena.

Veronika Husárová sa zverila do rúk celebritnej lekárky Aleny Pallovej.
Krásna misska Husárová sa
Zdroj: Jan Zemiar

Nechali by ste sa aj vy podobne vylepšiť?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 612Galéria

Veronika Vagner Husárová Veronika Vagner Husárová sa Veronika Husárová sa zverila Veronika Husárová si nechala Estetický zákrok si nechala Horný záber pred zákrokom, Veronika Husárová pred a

Nástroje k článkuFOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články