Slovenská kráska prehovorila: Ďalšie dieťa! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Slovenská kráska prehovorila: Ďalšie dieťa!

Veronika Vágner Husárová
Veronika Vágner Husárová
Zdroj: Jan Zemiar
27.05.2019 09:00

BRATISLAVA - Je mladá, krásna a úspešná a radosť jej robí synček Alex. Veronika Vágner Husárová (32) ešte v roku 2007 získala titul najkrajšej ženy Slovenska. V roku 2014 sa po desaťročnom randení vydala a rok nato jej bolo dopriate stať sa prvý raz mamou. Chlapček tento rok oslávi už štvrté narodeniny. Čo tak "zadovážiť" mu súrodenca?


Veroniku Husárovú si Slováci pamätajú ako víťazku súťaže Miss Slovensko z roku 2007. Už vtedy tvorila pár s Jurajom Vágnerom. Väčšina vzťahov víťazkám skrachovala, no dnes už manželia krízy ustáli a po desiatich rokoch si povedali áno. Veronika sa ani vtedy nebránila deťom a nechala sa počuť, že by chcela veľkú rodinu.

Rok po svadbe sa tak manželia Vágnerovci stali rodičmi rozkošného Alexa. „Je to pre mňa ten najväčší zázrak,” vyjadrila sa vtedy Veronika po pôrode synčeka. Chlapček tento rok v auguste oslávi už štvrté narodeniny a možno by si už aj sám prial súrodenca. Aký postoj má k tomu slovenská kráska?

„Človek mieni, pán Boh mení takže... Ja naozaj mám v pláne. Rada by som mu dopriala súrodenca, ale kedy? To nechávam na voľný priebeh," prezradila nám v rozhovore krásna Veronika, ktorá sa ďalšiemu dieťatku nebráni.

Veronika Husárová by synčekovi Alexkovi rada dopriala súrodenca.
Slovenská kráska prehovorila: Ďalšie
Zdroj: Instagram V.V.

Túžite aj vy po viacerých deťoch?


Galéria

Veronika Vágner Husárová Veronika Husárová by synčekovi Malý Alex bude mať Veronika Vágner Husárová sa Ako sama Veronika Husárová V roku 2014 sa Po desaťročnom randení sa

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
VIDEO: Vlado Anjel,
FOTO: Ján Zemiar, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články