°C

Nedeľa, 31. máj 2020. Meniny má Petronela, Petrana, zajtra Žaneta.

Slovenské herecké dvojičky znova naraz tehotné: Malachovský bude opäť otcom!

Petra a Sväťo Malachovskí čakajú druhé dieťa.
Petra a Sväťo Malachovskí čakajú druhé dieťa.
Zdroj: Instagram Š.M.
19.03.2019 10:40

BRATISLAVA - Herec Sväťo Malachovský (46) a jeho manželka Petra (32) majú dôvod na radosť. Ich prvému spoločnému synovi Timovi už čoskoro pribudne súrodenec. Dvojica si bábätko opäť naplánovala vskutku kuriózne. Tehotná je totiž aj Petrina dvojička, herečka a speváčka Lucia Bugalová.


Manželka obľúbeného herca Petra Malachovská čaká bábätko. Podľa vlastných slov je v piatom mesiaci tehotenstva, no dvojica zatiaľ nevie, či sa ich rodina rozrastie o chlapca alebo dievčatko. Sympatická herečka by si však tentokrát priala dievčatko a nie je sama. „Všetci moji chalani by chceli babu, tak dúfam, že to bude baba. Aj ja potrebujem parťáčku, ktorá bude na mojej strane, lebo potom som jediná žena v domácnosti, ktorá kričí na všetkých mojich chlapov," prezradila pre Nový čas blondínka.

Slovenské herecké dvojičky znova
Zdroj: Instagram P.M.

Na ďalšieho potomka sa teší aj Sväťo. Ten má okrem Tima ešte staršieho syna Tea, ktorého má z prvého manželstva s Ľubicou Čekovskou. Pre herca to teda bude už tretie dieťa.

Ako dvojica prezradila, bábätko plánovali. A opäť sa im podaril vskutku husársky kúsok! Tehotná je totiž aj Petrina dvojička Lucia Bugalová. Tá by mala porodiť začiatkom leta. Pôrod sestier teda bude len s krátkym odstupom. To isté sa dvojičkám podarilo už pred takmer dvoma rokmi. Vtedy otehotneli taktiež v približne rovnakom čase a porodili len pár dní po sebe.

Slovenské herecké dvojičky znova
Zdroj: Instagram P.M.

Či sa sestry na tom medzi sebou dohodli, nevieme. V každom prípade želáme všetko dobré.

Myslíte si, že Petra porodí chlapca alebo dievčatko?

Chlapca

141

Dievčatko

217

Počet hlasov: 358


Galéria

Petra a Sväťo Malachovskí Petra Malachovská by si Dvojičky Petra a Lucia K synčekovi Timovi čoskoro Petrina sestra a dvojička Petra a Sväťo Malachovskí

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram P.M., Instagram S.M., Instagram L.B

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články