Trúfalé plány Jasminy a Rytmusa: Svadba vo vysokom štádiu tehotenstva! | Topky.sk

Utorok, 23. júl 2019. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Trúfalé plány Jasminy a Rytmusa: Svadba vo vysokom štádiu tehotenstva!

Svadba Jasminy a Rytmusa by mala byť ešte pred letom.
Svadba Jasminy a Rytmusa by mala byť ešte pred letom.
Zdroj: Instagram P.V.
02.03.2019 06:00

BRATISLAVA - Tak predsa! Po mnohých dohadoch, či Patrik Rytmus Vrbovský (42) a jeho snúbenica Jasmina Alagič (29) stihnú svadbu ešte pred narodením ich prvého syna, to vyzerá, že dvojica sa skutočne rozhodla poponáhľať. Svadbu by si mali vystrojiť v najbližších mesiacoch.


O svadobných plánoch prehovorila Jasmina počas nakrúcania markizáckej Chart show ešte pred niekoľkými týždňami. „Určite to bude taká balkánsko-rómska svadba. Úplne všetko ešte nemáme vymyslené, máme však vymyslenú hudbu, lebo tá je aj pre Paťa aj pre mňa prvoradá, aby tam bola zábava," vyjadrila sa vtedy Jasmina, no dátum, kedy by sa mala hostina odohrať, neprezradila.

Podľa informácii, ktoré priniesol týždenník Plus 7 dní, to však vyzerá, že dvojica sa skutočne snaží stihnúť vhupnúť do manželského zväzku ešte pred narodením ich prvorodeného syna a prípravy sú naplno rozbehnuté. Jasmina by pritom mala rodiť už niekdy začiatkom leta, takže je veľmi pravdepodobné, že sobáš absolvuje vo vysokom štádiu tehotenstva.

Trúfalé plány Jasminy a
Zdroj: Instagram J.A.,

Samotná lokalita, kde by sa mala svadba konať, oficiálne potvrdená zatiaľ nie je. Medzi najviac skloňované patrí kaštieľ v Tomášove, ktorý už zažil svadby mnohých celebritných párov. Druhým, a snáď ešte viac pravdepodobným riešením, je zámok v Pezinku. Ten je momentálne v rekonštrukcii, no prvých hostí by mali byť schopní privítať už v máji. To sa podľa informácií zhoduje aj s plánovaným dátumom Jasminy a Rytmusa. „Termín by mal byť v máji, ale ešte nikto nebol oficiálne pozvaný, všetko sa môže zmeniť," vyjadril sa jeden z budúcich svadobčanov. Je možné, že prominentná dvojica čaká, či prebiehajúca rekonštrukcia Pezinského zámku skončí načas.

Trúfalé plány Jasminy a
Zdroj: Instagram

Zároveň prebiehajú aj ostatné prípravy veľkého dňa. Šaty na deň D by pre moderátorku a modelku mala ušiť prominentná návrhárka a jej dobrá kamarátka Jana Pištejová. Do príprav je podľa všetkého namočená aj riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová a snúbenci využijú aj služby svadobnej agentúry, ktorá by sa mala postarať o hladký priebeh príprav a celého dňa.

Rytmus, zdá sa, na svadobnom dni šetriť nebude. Či sa im skutočne podarí stihnúť všetko ešte pred príchodom bábätka, uvidíme.

Myslíte, že sa Jasmina a Rytmus stihnú svadbu ešte pred pôrodom?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 1450Galéria

Svadba Jasminy a Rytmusa Jasmina Alagič sa bude Moderátorka prezradila prvé detaily Dvojica sa chce so Jasmina a Rytmus chcú

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram J.A., Instagram P.V.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články