Tajná svadba v slovenskom šoubiznise? Známy herec (46) si vraj vzal o 20 rokov mladšiu kolegyňu! | Topky.sk

Piatok, 18. október 2019. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Tajná svadba v slovenskom šoubiznise? Známy herec (46) si vraj vzal o 20 rokov mladšiu kolegyňu!

Tajná svadba v slovenskom šoubiznise?
Tajná svadba v slovenskom šoubiznise?
17.04.2019 05:45

BRATISLAVA - Fíha, tak toto je novinka! Nie je ničím výnimočným, že z hereckých kolegov sa v slovenskom šoubiznise často stávajú páry. Až tak zvyčajný však nie je 20-ročný vekový rozdiel. Najnovšie sa k nám dostala informácia, že Robert Roth (46) si mal povedať áno s 26-ročnou mladou žabkou!


Do redakcie nám prišiel tip od čitateľa, podľa ktorého si mal herec v tichosti vziať svoju kolegyňu Moniku Potokárovú. Tá aktuálne pôsobí v činohre SND, no verejnosti je zrejme skôr známa z jojkárskeho Paneláku či markizáckeho seriálu Atletiko Cvernofka. Apropo, v čase, keď hrala v Paneláku (2014 pozn. red), tvorila pár s jeho režisérom Romanom Fabianom.

Monika Potokárová (v strede) mala padnúť do oka hercovi Robovi Rothovi.
Tajná svadba v slovenskom

Robo Roth sa vraj v tichosti oženil o svojou mladou kolegyňou.
Robo Roth
Zdroj: NOS OSF

Robo sa v tom istom roku rozviedol s manželkou, v ten nasledujúci sa už na verejnosti objavoval s filmárkou Bobou Baluchovou. Najnovšie to vyzerá tak, že umelec dostal chuť na "mladé mäsko" a dal sa dokopy s Monikou, čo nám potvrdilo aj niekoľko ľudí zo zákulisia televízie, kde brunetka istý čas nakrúcala. Podľa nášho čitateľa sa však ich vzťah mal dokonca vyvinúť až natoľko, že sa počas nedávnej dovolenky v tichosti vzali.

„Herec Robert Roth s jeho mladou kolegyňou Monikou Potokárovou z činohry SND sa v marci na spoločnej dovolenke zosobášili," napísal nám. Hoci sa nám ani s jedným z údajných novomanželov nepodarilo do vydania článku skontaktovať, z hereckých kruhov sme sa dozvedeli, že ak je táto informácia pravdivá, nešlo by o nič šokujúce. „Tak toto by ma vôbec neprekvapilo. Oni sú dosť podobné nátury, rozumejú si, čiže by to aj vychádzalo,“ vyjadril sa náš zdroj z divadelného prostredia.

Myslíte si, že Monika a Robo sa naozaj vzali?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 1013Galéria

Tajná svadba v slovenskom Monika Potokárová (v strede) Robo Roth sa vraj Robert Roth

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: Vlado Anjel, Pixabay.com, NOS OSF, TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články