Obrovská radosť Kristíny Tormovej: Budeme mať bábätko! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 19. január 2020. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Obrovská radosť Kristíny Tormovej: Budeme mať bábätko!

Kristína Tormová s manželom
Kristína Tormová s manželom
Zdroj: Instagram K.T.
08.02.2019 19:10

BRATISLAVA - To je ale novinka! Kristína Tormová (36), ktorá hviezdi v jojkárskom seriáli Som mama, oznámila krásnu novinku. Opäť si užíva jedno z najkrajších období v živote ženy a už o niekoľko mesiacov na svet privedie bábätko!


Tí sú ale šikovní! Len v lete Kristína povedala áno svojmu partnerovi Petrovi Tormovi a čochvíľa sa stanú šťastnými rodičmi prvého spoločného dieťatka. S radostnou správou sa obaja pochválili prostredníctvom Instagramu.

„Minulý rok bol šialene šialený. Rok splnených snov, snovej práce, snových zážitkov, vysnívaných ciest a vysneného bonusu. Všetko sme stihli! Nie, tentokrát to nie je prežratosť, ani vyprážaný syr. Musím skonštatovať, že sme naozaj veľmi veľmi šikovní! Som na nás pyšná. Aj staršie sestry sú pyšné,“ napísala budúca trojnásobná mamička.

Obrovská radosť Kristíny Tormovej:
Zdroj: Instagram

Jej dcérky Matilda a Ela sa už súrodenca zjavne nevedia dočkať. A nadšený je aj budúci tatko. „Vzácna to príležitosť. Byť macochom. Toľko dôvery a lásky sa mi nikdy nedostalo. No časy sa menia. Už nebudem len macoch. V časoch, kedy sa funkcie rozdávajú či kupujú, nastal čas na zmenu aj pre mňa. Intenzívne sa pripravujem na funkciu macochotec, či ako sa môže táto funkcia volať!? Čert to ber, bude nám fasa,“ popísal svoje pocity pri snímke Kristíninho bruška. Rodinke, ktorá sa už čoskoro rozrastie o nového člena, srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

Myslíte si, že dieťatko bude chlapček alebo dievčatko?

Chlapec

646

Dievčatko

212

Počet hlasov: 858


Galéria

Kristína Tormová s manželom Z Kristíny Tormovej bude Z Kristíny Tormovej bude Mamičky zo seriálu Som Kristína má dvojičky, ktoré Kristína Tormová Kristína vytvorila seriál Som

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Instagram K.T. /Alex Kinova

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články