°C

Nedeľa, 5. júl 2020. Meniny má Cyril a Metod, zajtra Patrícia, Patrik.

Z Kristíny Tormovej je trojnásobná mama: Bábätku vybrala krásne meno!

Kristína Tormová sa stala trojnásobnou mamou!
Kristína Tormová sa stala trojnásobnou mamou!
Zdroj: Jan Zemiar
11.08.2019 22:00

BRATISLAVA - Herečka Kristína Tormová (37) má obrovský dôvod na radosť. Stala sa z nej trojnásobná mama a k dvom dievčatkám Ele a Matilde pribudol braček. Chlapčeka má so svojím manželom Petrom Tormom a vybrali mu v skutku krásne meno!


Začiatkom februára sa manželia Tormovci pochválili radostnou novinkou, že sa ich rodinka rozrastie o ďalšieho člena. Kristína a Peter sa konečne dočkali a k herečkiným dvom dcérkam pribudol zdravý chlapček. „My sme vám vlastne chceli s Peťom povedať, že sa nám pred dvoma týždňami narodil (ch)Alanko. Akože povedali by sme vám to aj skôr, ale tak nám dobre bolo v tej našej bubline. Pán Alan Torma, nech je Ti tu s nami bájo," napísala čerstvá trojnásobná mama na Instagram a prezradila aj krásne meno synčeka.

Z Kristíny Tormovej je už trojnásobná mama.
Z Kristíny Tormovej je
Zdroj: Instagram K.T.

Chlapček teda prišiel na svet už pred dvomi týždňami a svojim rodičom robí obrovskú radosť. „Užili sme si zamilovávanie v kľude, intimite, spolu, v láske a s obrovskou vďakou za tento zázrak, ktorý k nám pricestoval," rozplýva sa herečka, ktorá na sociálnu sieť pridala záber ešte z prvého dňa, keď sa chlapček narodil.

Príchod Alana na svet je, samozrejme, veľkou vecou aj pre Kristíninho manžela Petra. Doteraz si totiž hovoril macoch, keďže herečka má dcérky s Jurajom Hajdinom. Rovnaké meno si uvádzal aj na Instagrame, čo sa však narodením Alana zmenilo na Peco Torma. Rodičom srdečne blahoželáme a mamičke aj dieťatku prajeme hlavne veľa zdravia. 

Narodením synčeka Alana sa pochválil aj hrdý otec Peter Torma.
Z Kristíny Tormovej je
Zdroj: Instagram P.T.


Galéria

Kristína Tormová sa stala Z Kristíny Tormovej je Narodením synčeka Alana sa Vo februári Peter a K rozkošným dvojičkám Ele

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Ján Zemiar, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články